تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امیر قلعه نویی در استوری اینستاگرامش به شایعه بازگشتش به استقلال واکنش نشان داد.

 امیر قلعه‌نویی

کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال به دنبال سرمربی جدید برای این تیم است و نام هاییی مطرح شده است. امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر که شایعه حضور او در استقلال مطرح شده بود در استوری اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت در جایی دیگر مسئولیت دارد. او همچنین استقلالی ها را به اتحاد دعوت کرده است.

او نوشت: هیچ دروغ، کنایه و البته دشمنی آشکاری از سوی متولیان نمی‌تواند آن 2 ستاره را از پیراهن آبی بردارد اما برای رسیدن به ستاره‌های بعدی باید به ریشه‌ها بازگشت.امروز که در جای دیگری مسئولیت دارم و پس از گذشت همه این سال‌ها و تجربه مربیگری در شهرها و تیم‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌ام که هیچ چیز اندازه اتحاد و یکدلی مداوم باعث موفقیت نمی‌شود.


بیشتر بخوانید: استقلال بلاتکلیف‌ترین تیم لیگ بیستم/ آبی‌ها تنها تیم بدون سرمربی!


گذشته پرافتخار سفره‌ای برای تقسیم غنایم نیست که چند دستگی به وجود بیاورد و حال را خراب کند. حال خوب یکدستگی و یکپارچگی می‌خواهد، هر سکانداری آمد همگی پشت او بیستید و اختلافات را کنار بگذارید.آن وقت هیچ دستی نمی‌تواند بازی را خراب کند.هر جمعی که بدخواه بیشتری دارد باید شانه‌های به هم نزدیک‌تری داشته باشد.

تکرار می‌کنم این حرف‌ها را تنها به عنوان عضوی از یک خانواده بزرگ مطرح می‌کنم که برای پیراهنش جنگیده‌ام و در سال پیش‌رو تعهدی مهم به تیم خوب گل گهر و مردم سیرجان دارم.

امیر قلعه‌نویی

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: