تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹
اگرچه کارشناسان حقوقی می‌گویند هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی‌کند، اما پرسپولیسی‌ها هم بدشان نمی‌آمد یک مسول دیگر به جز آقای تاج به آن‌ها امیدواری بدهد!

مهدی تاج

رویداد۲۴ ‌نمی‌دانیم چرا هر بار مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال وعده می‌دهد که همه چیز با خوبی و خوش در حال پیش رفتن است، یک ترس عجیبی سراسر وجودمان را فرا می‌گیرد.


مثلا در مساله شکایت النصر عربستان از باشگاه پرسپولیس، آقای تاج که می‌خواهد نشان بدهد همچنان پیگیر مباحث فوتبال است در استوری خود نوشت: «به عنوان نایب رئیس AFC موضوع اعتراض علیه پرسپولیس را بررسی کردم، به رغم تلاش عده‌ای هیچ خطری باشگاه پرسپولیس ایران را در لیگ قهرمانان آسیا تهدید نخواهد کرد و اعتراض باشگاه عربستان کاملا نابجاست.»


خب مگر غیر از این بود تاج در روز‌هایی که زمین و زمان می‌گفتند ویلموتس برای فدراسیون فوتبال حکم محکومیت سنگین می‌گیرد، او به همه ما دلداری می‌داد که هیچ اتفاقی نمی‌افتد؟


یادتان می‌آید وقتی خیلی‌ها می‌گفتند قرارداد جالب و مناسبی با ویلموتس منعقد نشده، این فقط آقای تاج بود که با اعتماد به نفس از آن قرارداد دفاع می‌کرد و می‌گفت جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ ما در این پرونده بازنده نمی‌شویم؟‌ای کاش یک مسول دیگر منهای تاج به هواداران فوتبال در این زمینه قوت قلب می‌داد تا بابت هر گونه محرومیت یا محکومیت احتمالی نترسیم. هر چند کارشناسان حقوقی می‌گویند شکایت النصر عربستان به جایی نمی‌رسد و هیچ خطری پرسپولیس را تهدید نمی‌کند، اما چشم ما از همه چیز ترسیده؛ به ویژه از وعده‌های عجیب آقای تاج!

استوری مهدی تاج

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: