تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت:نظارت و ساماندهی شرکت‌ها در هلدینگ آتیه صبا به صورت جدی در حال انجام است تا همه شرکت‌ها به سوددهی برسند چرا که سهامدار ما که صندوق بازنشستگی کشوری است دیگر از ما نمی‌پذیرد که شرکتی زیان ده باشد.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، سید علیرضا عظیمی پور در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت حمل و نقل فجر جهاد اظهار کرد:سهام مدیریتی شرکت فجر جهاد در ماه‌های گذشته به هلدینگ آتیه صبا منتقل شده است و انتقال آن در حال انجام تشریفات قانونی است که امیدوارم بزودی این پروسه به اتمام برسد.

وی افزود: در تلاطماتی که در شرکت فجرجهاد وجود داشته هنوز انتظارات ما از این شرکت برآورده نشده است و نیاز است که بیشتر تلاش صورت بگیرد تا شرکت به سودهی مناسبی برسد البته تفاهم نامه‌های اخیر با شرکت پرسی گاز و نفت پاسارگاد اقدام مثبتی بود که باید ادامه یابد چرا که پایه‌های مستحکمی برای ادامه فعالیت شرکت است.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: شرکت فجر جهاد پتانسیل‌های خوبی در حوزه حمل و نقل داخلی دارد، ولی هنوز آنطور که شایسته است توانایی‌های خود را به نمایش نگذاشته است و این نیاز به پیگیری و تلاش بیشتر برای بالابردن بازدهی شرکت دارد.

وی با بیان اینکه در آتیه صبا سعی می‌کنیم تا از افراد متخصص هر حوزه برای هدایت شرکت‌ها استفاده کنیم؛ خاطرنشان کرد: برای هدایت شرکت فجر جهاد هم فردی انتخاب کرده ایم که کل رزومه اش در حوزه حمل و نقل بوده و تجربه زیادی در این حوزه دارا است و امیدوارم با حضور ایشان فجرجهاد به سوددهی و شرایط خوبی برسد.

عظیمی پور با اشاره به نظارت جدی به شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ تاکید کرد:نظارت و ساماندهی شرکت‌ها در هلدینگ آتیه صبا به صورت جدی در حال انجام است تا همه شرکت‌ها به سوددهی برسند چرا که سهامدار ما که صندوق بازنشستگی کشوری است دیگر از ما نمی‌پذیرد که شرکتی زیان ده باشد.

وی افزود: برنامه شرکت باید به گونه‌ای باشد که عملکرد این شرکت در سال آینده سود ده و بدون زیان باشد و در حوزه حمل و نقل به رتبه نخست برسد و بتواند نقش مهمی در حمل و نقل داخلی کشور ایفا کند.

طی این مراسم که با حضور اعضای هیت مدیره و مدیران شرکت فجرجهاد برگزار شد، سید هوشنگ، ولی زاده به عنوان مدیرعامل شرکت فجرجهاد معرفی شد و از خدمات فرزین سلطانی در طول مدت حضور در شرکت فجرجهاد تقدیر و قدردانی بعمل آمد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: