تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - ۰۲ آذر ۱۳۹۹
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از بعدازظهر امروز -دوم آذرماه- تا روز سه شنبه وضعیت جوی استان نیمه ابری گاهی با وزش باد و در بخش‌های شمالی و ارتفاعات همراه با بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.
هواشناسی
رویداد۲۴ به هواشناسی استان تهران، تا ظهر امروز با ادامه فعالیت سامانه در بعضی ساعات در سطح استان بارش باران و مه رقیق و در ارتفاعات بارش باران و برف را شاهد بودیم.

هواشناسی افزود: ار روز چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه در استان جوی نسبتا آرام حاکم خواهد بود و از ظهر پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر افزایش ابرناکی و بارندگی انتظار می‌رود.

برپایه این اعلام، از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه با افزایش پایداری جوی در مناطق شهری و پرتردد روند افزایش آلاینده‌های جوی و بروز غبار محلی خواهیم داشت و از لحاظ دمایی در دمای بیشینه تغییرات زیادی نداریم و در دما‌های کمینه در صبح دوشنبه در ارتفاعات و در صبح سه‌شنبه در سطح استان کاهش نسبی دور از انتظار نیست.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روز‌های یکشنبه ۱۱ و ۶، دوشنبه ۱۱ و ۴، سه شنبه ۱۱ و، چهارشنبه ۱۲ و ۶ و پنجشنبه ۱۱ و ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ورامین با ۸ درجه و فیروزکوه با منفی ۱ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بود.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: