تاریخ انتشار: ۱۶:۱۲ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹

آماده باش فکری به مظاهری/ حسینی نیمکت نشین می‌شود؟

هواداران استقلال بسیار امیدوارند با فیکس شدن مظاهری و حضور او درون دروازه، مشکلات این تیم در این پست به حداقل برسد.

دروازه بان استقلال

رویداد۲۴  استقلال فصل را در حالی آغاز کرد که در بازی اول مقابل مس رفسنجان این تیم امکان استفاده از بازیکنان جدید را نداشت و به ناچار از بازیکنان فصل گذشته خود استفاده کرد.

 سیدحسین حسینی هم با توجه به همین موضوع درون دروازه تیمش قرار گرفت و آبی پوشان با دو گل بازی اول را بردند. اما در بازی دوم کادر فنی استقلال با وجود اینکه می‌توانستند از رشید مظاهری گلر ملی‌پوش خود استفاده کنند ترجیح دادند باز هم حسینی را درون چارچوب قرار دهند.

شاید دلیل این تصمیم گل نخوردن تیم در دیدار نخست بود. در بازی با فولاد، استقلال نمایش ضعیفی داشت و اولین شکست فصل را تجربه کرد، حسینی هم اصلا نمایش دلچسبی نداشت. او در نیمه نخست چند خروج اشتباه داشت و در روی صحنه گل نخست فولاد هم می توانست واکنش بهتری نشان دهد.


بیشتر بخوانید: باشگاه استقلال به مظاهری: باید قراردادت را کم کنی!


همین عوامل باعث شد کمترین نمره را در آنالیز بین بازیکنانی که در بازی با فولاد به میدان رفتند بگیرد. از همین رو کادر فنی استقلال به مظاهری آماده باش دادند تا از او در بازی مقابل ماشین سازی استفاده کنند و با نیمکت‌نشین شدن حسینی باید شاهد اولین حضور رشید در ترکیب استقلال در بازی فردا باشیم.

گفتنی است هواداران استقلال بسیار امیدوارند با فیکس شدن مظاهری و حضور او درون دروازه، مشکلات این تیم در این پست به حداقل برسد. خود رشید هم با توجه به ملی‌پوش بودن و اعتماد اسکوچیچ به او سودای فیکس شدن در تیم ملی را دارد و می‌داند برای رسیدن به این هدف باید عملکرد خوبی در استقلال داشته باشد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: