تاریخ انتشار: ۱۷:۰۳ - ۰۹ آذر ۱۳۹۹
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا:
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت: شرکت‌های زیان ده اگر بخواهند می‌توانند ضعف هایشان را جبران کنند و به سوددهی برسند.

آتیه صبا

رویداد۲۴  به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، دکترسید علیرضا عظیمی پور در مراسم تودیع مدیرعامل و معارفه سرپرست شرکت تجهیزات و ایمنی راه‌ها اظهار کرد:در ابتدای ورودم به هلدینگ آتیه صبا ما ۷ شرکت مدیریتی داشتیم که بعد از بحث ورود شرکت به بورس و با افزایش سرمایه‌ای که توسط صندوق بازنشستگی انجام شد اکنون شرکت‌های مدیریتی آتیه صبا به ۲۴ شرکت افزایش پیدا کرده که مسوولیت نظارت و اداره شرکت‌ها برای ما دوچندان شده است و باید بتوانیم به طور شایسته از ذخایر و دارایی‌های بازنشتگان عزیز حفاظت کنیم.

وی افزود:هیچکدام از شرکت‌های ما در سال گذشته وضعیت خوبی نداشتند و اکثرا زیان ده و غیر فعال بودند، ولی در همین شرایط ما هدفگذاری کردیم تا به سرعت وضعیت شرکت‌ها بررسی شود تا برای رسیدن به شرایط مطلوب برنامه ریزی مناسب صورت بگیرد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد:اکنون اکثر شرکت‌های ما دارای برنامه و بودجه مصوب هستند و فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهند که منجر به سوددهی آن‌ها شده است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت تجهیزات و ایمنی راه‌ها جز قدیمی‌ترین شرکت‌های هلدینگ است که نزدیک به ۸۰ سال قدمت دارد و دارای اهمیت ویژه‌ای برای مجموعه هلدینگ آتیه صبا است و خوشبختانه با وجود اینکه عملکرد سال گذشته این شرکت زیان ده بود، اما در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۹ عملکرد این شرکت مثبت بود و در همین ۶ ماه هم توانست به خوبی کلیه تجهیزات آزادراه شرق سپاهان را تامین کند.

عظیمی پور با بیان اینکه شرکت‌ها اگر بخواهند می‌توانند ضعف هایشان را جبران کنند و به سوددهی برسند تاکید کرد:شرکت تجهیزات با توجه به عملکرد زیان ده اش در سال گذشته با تلاشی که داشت توانست در ۶ ماه ابتدای امسال به عملکرد مثبتی برسد و این نشان می‌دهد که انسجام و مدیریت صحیح می‌تواند در شرکت‌ها موثر باشد.

وی با اشاره به انتظارت آتیه صبا از شرکت تجهیزات و ایمنی راه‌ها افزود: علارغم کوشش‌هایی که تاکنون در شرکت صورت گرفته است، شرکت باید به سرعت اصلاح ساختار مالی را در دستور کار قرار بدهد و از سوی دیگر با توسعه فعالیت هایش و تنوع محصولات باید به بازار‌های جدید وارد شود و بتواند همه ظرفیت هایش را فعال کند تا سود قابل توجهی را برای شرکت جذب کند.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: شرکت تجهیزات و ایمنی راه‌ها برای چابک‌تر شدن نیاز مبرم به بازنگری در فرآیند‌های عملیاتی خود دارد تا بتواند در اجرا قوی‌تر از گذشته عمل کند.

طی این مراسم که با حضور اعضای هیت مدیره شرکت تجهیزات و ایمنی راه‌ها و مدیران هلدینگ آتیه صبا برگزار شد از خدمات مهندس علی اصغر وکیلی تقدیر و قدردانی شد و دکتر جواد تن زاده به عنوان سرپرست شرکت تجهیزات و ایمنی راه‌ها معرفی شد.
 
منبع: پرتال شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، آتیه صبا ، بورس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: