باورنکردنی؛ خط موبایل هم‌قیمت ۱۰ خانه! +قیمت‌ها | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - ۰۱ دی ۱۳۹۹
 خط موبایل‌هایی وجود دارند که معادل ۱۰ مسکن ۱۰۰ متری تهران با متوسط قیمت اعلام شده بانک مرکزی(یعنی متری ۲۷ میلیون تومان) ارزش دارند. شماره‌هایی که با پیش‌شماره یک آغاز می‌شود و در بهترین حالت چند عدد رند دارند.

قیمت شماره رند موبایل

رویداد۲۴ خرید خط موبایل با پیش‌شماره یک از 10 تا 20 میلیون تومان شروع می‌شود. اگر تعداد اعداد رند بیشتر باشد قیمت هم افزایش پیدا می‌کند. هر چه اعداد رندتر، قیمت هم بیشتر.

قیمت 120 میلیون تومان و 215 میلیون تومانی برای دو خطی است که چند عدد رند دارند. اما قیمت‌ها برای شماره‌هایی است که رند آینه‌ای هستند، یا دو تایی، رند پله‌ای، رند هزارتایی، رند معمولی و ….کاملا متفاوت است.

این قیمت‌هایی است که روی سایت‌های خرید و فروش خط رند ثبت شده است. اما اگر سیم کارت گرانتری بخواهید احتمالا شما را به کارشناس وصل می‌کنند.

قیمت سیم کارت ..091211130 معادل دو میلیارد تومان است. فروشنده دیگری شماره رند مشابه دیگری را حدود یک و نیم میلیارد تومان می‌فروشد. سیم کارت صفر نیست اما در حد صفر است. یعنی زنگ‌خور ندارد. حداقل 20 سال سابقه دارد و از شماره‌های قدیمی مخابرات است. شماره واتس‌آپ، تلگرام و اینستاگرام هم روی آن فعال نیست. فروشنده می‌گوید حداقل سه سال است که شماره را خریده و خاموش است.

اما آیا شماره‌های گرانتری هم وجود دارد؟ فروشنده سیم کارت یک و نیم میلیاردی می‌گوید این نهایت قیمت بازار است. مگر اینکه شماره خیلی خاص و رند باشد. اما برای مشتری‌های خاص شماره یک و نیم میلیارد تومانی هم کافی است.

اما فروشنده دیگری شماره سه میلیاردی دارد. می‌گوید رند‌تر است. اما شماره را اعلام نمی‌کند.

باورنکردنی؛ خط موبایل هم‌قیمت ۱۰ خانه! +قیمت‌ها

شماره‌های 30 میلیاردی
فروشنده دیگری توضیح می‌دهد تعداد شماره‌های خیلی خاص و کاملا رند چندان زیاد نیست. نهایتا 5 تا 6 شماره است. ما نداریم اما اگر باشد بین 30 تا 40 میلیارد تومان است.

این را فروشنده دیگری هم می‌گوید. 7 عدد یک یا 7 عدد دو حدود 30 تا 40 میلیارد تومان است. یعنی معادل یک خانه در مناطق یک و دو تهران است. یعنی دارندگان این سیم کارت با فروش سیم کارت خود می‌توانند یک خانه بخرند.

یا مثلا سیم کارت‌ 500 میلیونی معادل قیمت یک ماشین است. یکی از فروشندگان سیم کارت رند در حساب توییتری خود نوشته که سیم کارت رندش را 120 میلیون فروخته و یک خانه اجاره کرده است.

مخاطب دیگری نوشته که خط رندش را معادل 500 میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده‌اند اما هنوز نفروخته‌اند. چند نفری هم می‌گویند خط رندشان را 5 سال قبل فروخته‌اند حدود 20 میلیون تومان اما الان همان شماره را یک میلیارد تومان می‌فروشند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: