تاریخ انتشار: ۱۶:۵۹ - ۰۱ دی ۱۳۹۹
قاتل قبل از اعدام درخواست عجیبی کرد.

درخواست یک قاتل

رویداد۲۴  قاتل سریالی در ژاپن که ۹ زن و دختر را در توئیتر دعوت به خودکشی و مرگ کرده بود با حکم دادگاه به اعدام محکوم شد.

متهم که از سال ۲۰۱۷ با قربانیانش در توئیتر آشنا شده بود ۹ زن و دختر را به خانه اش کشاند و آن‌ها را به قتل رساند و بدنشان را تکه تکه کرد و پلیس در خانه این قاتل توئیتری ۲۴۰ قطعه استخوان که متعلق به انسان بود پیدا کرد.
بیشتر بخوانید: پسر دهه هفتادی به خاطر رابطه نامشروع، قاتل شد!
مجرم که در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرده بود گفت قربانیانش را که به فکر خودکشی بودند به خانه اش کشانده و پس از ضربات چاقو بدنشان را تکه تکه کرده و در یخدان و جعبه ابزار نگه داری می‌کرد.

وکلای متهم که با حکم اعدام او مخالف بودند استدلال کردند که مجازات او باید کاهش یابد چرا که قربانیان او قصد خودکشی داشتند و به کشته شدن رضایت دادند.

حال مجرم که به اعدام رضایت داده از قاضی پرونده خواسته تا مدتی این اعدام به تعویق بیافتد تا او بتواند با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند.

وی طی درخواستی که از قاضی کرده بود مدعی شد که خواستار این است که تا قبل از اعدام و تا زمانی که زنده است شریک زندگی داشته باشد به همین خاطر تا قبل از اجرای حکم می‌خواهد زندگی مشترک تشکیل دهد و با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند.

گفتنی است هنوز مشخص نیست که با این درخواست وی از سوی دادگاه موافقت شده یا خیر.
منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: