تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - ۰۲ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
قائم مقام حزب اتحاد ملت در توییتی خطاب به رئیس مجلس گفت: اگر به واسطه مصوبه مجلس (‎اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و خروج از ‎پروتکل الحاقی)، پروژه ‎رفع تحریم‌ها به سرانجام نرسد، شما باید پاسخگوی عواقب ناشی از آن باشید.
آذر منصوری: اگر به واسطه مصوبه مجلس، ‎رفع تحریم‌ها به سرانجام نرسد قالیباف مقصر است
رویداد۲۴ آذر منصوری قائم مقام حزب اتحاد ملت خطاب به رئیس مجلس گفت: اگر به واسطه مصوبه مجلس (‎اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و خروج از ‎پروتکل الحاقی)، پروژه ‎رفع تحریم‌ها به سرانجام نرسد، شما باید پاسخگوی عواقب ناشی از آن باشید.

آذر منصوری در حساب شخصی توئیتر خود با اشاره به مصوبه مجلس درخصوص رفع تحریم‌ها نوشت:

‌جناب آقای ‎قالیباف.
می‌دانم که این روز‌ها سخت مشغول دوخت و دوز قانون انتخابات ریاست جمهوری هستید!

اما این را هم بدانید اگر به واسطه مصوبه مجلس (‎اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و خروج از ‎پروتکل الحاقی)، پروژه ‎رفع تحریم‌ها به سرانجام نرسد، شما باید پاسخگوی عواقب ناشی از آن باشید.
 
آذر منصوری: اگر به واسطه مصوبه مجلس، ‎رفع تحریم‌ها به سرانجام نرسد قالیباف مقصر است
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
1
0
باشه بقیه همیشه مقصرند، شما اصلاح طلب های بی برنامه همیشه طلبکار تو چه زمینه ای مقصرید؟
amir
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
0
1
تا حالا کدوم گازانبر مسئولیت بعهده گرفته که نوع سوپردار و چمکه خور داشته باشه و خنده دارتر اینکه یکی گفته بود معقول باشید که یعنی خودکشی یک گازانبر ازنوع سوپردار و چکمه خور
مهدی پاکدل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
0
1
نخندون مارو خانوم! کی تا حالا توی این مملکت پاسخگوی اعمال و رفتارش بوده و کی تا حالا اومده از کسی بازخواست کنه که میگی قالیباف باید پاسخگو باشه؟؟؟؟ خب مقصر باشه که چی؟؟ چیکارش میخوان بکنن؟ احمدی نژاد اونهمه مملکت رو داغون کرد و حتی مقابل رهبر ایستاد چیکارش کردن؟؟؟ هی گفتن آزادی ایشون حکمتی داره!! آره حکمتش اینه که اگه بگیرنش اسرار بیشتری لو میره و آبروریزی بیشتر میشه و به قول معروف .. رو هم نمیزنن!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: