رامین رضاییان در راه پرسپولیس؟ / خرید اضطراری یحیی برای نیم‌فصل | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۷ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
رامین رضاییان در نیم فصل از الدوحیل جدا خواهد شد و یحیی هم این روز‌ها با ذره بین به دنبال یک ندافع راست باکیفیت برای تیمش می‌گردد.
رامین رضاییان د
رویداد۲۴ رامین رضاییان در بازی دیشب الدوحیل روی نیمکت این تیم قرار گرفت تا مشخص شود اخبار رسانه‌های قطری در خصوص عدم اعتقاد سرمربی این تیم به او صحت دارد. در مورد رضاییان گفته می‌شود او نیم فصل جدا شده قطعی از تیم متمول قطری خواهد بود.

برای آینده رضاییان دو مقصد احتمالی متصور می‌شوند. ادامه حضور در لیگ قطر و عقد قرارداد با باشگاه‌هایی که در رتبه‌های پایینی جدول این لیگ حضور دارند و یا بازگشت به پرسپولیس.

رضاییان اگرچه همچنان به لحاظ مالی ترجیح می‌دهد دریافتی دلاری‌اش حالا حالا از فوتبال قطر قطع نشود، اما اگر او در زمستان امسال پیشنهاد جالب توجهی از این لیگ دریافت نکند احتمال دارد به پرسپولیس بازگردد. تیمی که یحیی این روز‌ها با توجه به ضعف مهدی شیری در دفاع راست تشنه داشتن یک مدافع راست استاندارد مانند رضاییان است.

رضاییان در چند اردوی اخیر تیم ملی غایب بوده که این ماجرا گفته می‌شود به حضور او در لیگ قطر مرتبط است. جایی که اسکوچیچ اعتقادی به کیفیت آن ندارد.

بیشتر بخوانید: حمله تند پیشکسوت پرسپولیس به استقلالی‌ها +عکس
در واقع بازگشت به پرسپولیس می‌تواند همزمان به رابطه در حال ترمیم رضاییان و سرخ‌ها بیشتر از قبل کمک کند و البته حضور در تیم ملی را هم برای او به دنبال داشته باشد. تیم ملی ایران با هدایت اسکوچیچ باید به زودی در مسابقات مقدماتی جام جهانی به میدان برود و حالا که ووریا غفوری در اندیشه‌های اسکوچیچ جایی ندارد تنها رقیب رامین در صورت بازگشت به لیگ برتر ایران و پرسپولیس، در تیم ملی صادق محرمی خواهد بود.

باید دید رامین رضاییان در نهایت در زمستان امستال چه انتخابی خواهد داشت.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: