تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
ثبت نام مهلت تمدید شده‌ی ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ امروز چهارشنبه سوم دی ماه پایان می‌یابد.
رشته‌های بدون آزمون ارشد
رویداد۲۴ بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز چهارشنبه ۳ دی نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند؛ بنابراین متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

همچنین آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا آخر وقت امروز، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور تاکید دارد که با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیند‌های این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد؛ لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: