تاریخ انتشار: ۱۷:۵۶ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فروشنده آمپول‌های تقلبی کرونا در فضای مجازی خبر داد.

آمپول‌های کرونا

رویداد۲۴ سرهنگ داود معظمی گودرزی دراین باره گفت: چند روز پیش فردی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که با فردی ناشناس در فضای مجازی که مدعی فروش آمپول درمان کرونا بوده، آشنا شده است و با توجه به اینکه همسرش به کرونا مبتلا شده بود. اقدام به خرید پنج آمپول برای درمان همسرش به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال کرده و آن را به یک شماره حساب واریز کرده است.

وی ادامه داد: خریدار آمپول‌های خریداری شده را تحویل گرفته، اما پس از مراجعه به بیمارستان و بررسی توسط پزشک متخصص مشخص شد، آمپول‌ها تقلبی بوده و در صورت استفاده احتمال مرگ همسرش هم وجود داشته که در همین راستا نیز اقدام به طرح شکایت کرد.
بیشتر بخوانید: سازمان بهداشت جهانی: واکسن کرونا علیه ویروس جهش یافته کارآمد است
رییس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به اقدامات ماموران پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری این فرد گفت: با تحقیقات انجام شده هویت متهم شناسایی و در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که او با ساخت کانالی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به فروش و تبلیغ آمپول‌های تقلبی درمان کرونا کرده است که با هماهنگی‌های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعداد ۱۴ عدد آمپول تقلبی نیز کشف و ضبط شد.

معظمی گودرزی افزود: متهم در بازجوئی‌های مقدماتی به جرم خود اقرار کرد و گفت که با راه اندازی کانال و گروه تلگرامی و عضویت در چند گروه بزرگ دارویی، با هویت جعلی به متقاضیان آمپول‌های درمان کرونا را فروخته است، اما در واقع این آمپول‌ها تقلبی و تاریخ گذشته بوده‌اند.

به گفته وی برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: