تاریخ انتشار: ۱۱:۰۱ - ۰۴ دی ۱۳۹۹
غیبت ادامه‌دار هافبک بازیساز استقلال در تمرینات این تیم باعث شده تا هواداران استقلال نگران حضور او در ادامه فصل و به ویژه دیدار دربی مقابل پرسپولیس باشند.
استقلال
رویداد۲۴ در روز‌های اخیر به تمرینات استقلال، بازیکنانی، چون عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد نادری و شیخ دیاباته که به تازگی از بند مصدومیت رها شده‌اند، حضور پیدا کرده و به صورت گروهی یا اختصاصی تمرینات خود را دنبال می‌کنند، اما همچنان تنها غایب تمرینات استقلال، داریوش شجاعیان است؛ بازیکنی که تیمش را در سفر به اصفهان همراهی نکرد و در دیدار با شهر خودرو نیز دچار آسیب دیدگی شد.

گویا مصدومیت شجاعیان جدی است و درد از ناحیه عضله چهار سر ران باعث شده تا نگرانی‌ها درباره احتمالی غیبت او در دربی پایتخت مطرح شود؛ شجاعیان که به تازگی دوران نقاهت مصدومیت پارگی رباط صلیبی را پشت سر گذاشت، امیدوار به آن بود تا با شروع فصل جدید فیکس ترکیب آبی‌ها شود، اما فعلا مصدومیت این امکان را از او گرفته و حتی این احتمال وجود دارد تا در دربی پایتخت هم نتواند برای تیمش به میدان برود.

بیشتر بخوانید: دلایل ضعف مدیریت و سقوط استقلال در دوره سلطانی‌فر
اگر بخواهیم نگاهی خرافی به این مسئله داشته باشیم، باید بگوییم که شجاعیان هم در استقلال دچار نحسی شماره ۱۱ شده است؛ چرا که پیش از او این پیراهن در اختیار مرتضی تبریزی بود و او نیز نه در امر گلزنی توانست برای آبی‌ها موفق باشد و نه در امر حضور در ترکیب، چرا که مصدومیت پارگی رباط صلیبی، تبریزی را از استقلال دور کرد و حالا در وضعیتی نامشخص قرار داده است و شجاعیان نیز که به تازگی شماره پیراهن خود را تغییر داده، حالا در شرایطی تقریبا مشابه تبریزی قرار گرفته است. چرا که او در برگشت به ترکیب استقلال نتوانسته نمایش خوبی داشته باشد و حالا هم که دوباره دچار مصدومیت شده است.
منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، استقلال ، دربی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: