تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - ۰۴ دی ۱۳۹۹
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار است پرونده دیدار پرسپولیس و ذوب آهن را بررسی کند.
تکلیف دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن چه زمانی مشخص می‌شود؟
رویداد۲۴دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن از هفته ششم لیگ برتر قرار بود در تاریخ ۲۲ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار شود و این آخرین بازی سرخ‌پوشان قبل از سفر به قطر برای انجام فینال لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شد.

کاروان تیم اصفهانی هم که در آن زمان به دلیل ابتلای تعدادی از بازیکنان خود به کرونا علاقه‌ای به برگزاری این مسابقه نداشت به تهران سفر کرد، اما در فاصله ساعاتی مانده به شروع بازی ناگهان سازمان لیگ از لغو آن خبر داد. با این وجود باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار اعلام دقیق دلایل لغو این دیدار و بررسی تخلفات احتمالی باشگاه ذوب آهن درباره رعایت نشدن پروتکل‌ها و موارد پزشکی شد.

به تازگی مسئولان کمیته پزشکی و مسابقات سازمان لیگ طبق نظر ستاد مقابله با کرونا در ورزش مستنداتی را به دبیرکل و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه کردند که قرار است به زودی با بررسی آن‌ها تکلیف رای این بازی مشخص شود.

بیشتر بخوانید: بشار یک پرونده پرسپولیس در فیفا را می‌بندد
حسین عبداللهی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره زمان رسیدگی به این پرونده اظهار داشت: مستندات در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته، اما تاکنون بررسی آن‌ها انجام نشده است. طبیعتاً با توجه به اینکه سازمان لیگ تاریخ برگزاری این مسابقه معوقه را ۱۰ دی اعلام کرده باید قبل از این تاریخ جلسه رسیدگی به پرونده را تشکیل بدهیم.

وی افزود: اعضای کمیته انضباطی معمولا دوشنبه هر هفته تشکیل جلسه می‌دهند، اما احتمال دارد اوایل هفته آینده جلسه رسیدگی به مستندات دیدار پرسپولیس و ذوب آهن را تشکیل بدهیم.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره احتمال ۳ بر صفر اعلام شدن این مسابقه به سود پرسپولیس عنوان کرد: طبق قانون نمی‌توانیم درباره رای پرونده‌ای که در جریان است صحبت کنیم و البته این پرونده تاکنون بررسی نشده است.
منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: