تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۰۵ دی ۱۳۹۹
بسیاری از متقاضیای که اولین مرحله یارانه کرونا را دریافت نکرده‌اند خواستار این هستند که در مرحله دوم این یارانه که در دی ماه پرداخت می‌شود به لیست یارانه‌بگیران اضافه شوند؛ آیا به تعداد یارانه‌بگیران کرونا در سه ماه باقی مانده اضافه می‌شود؟

چه کسانی یارانه کرونا دریافت کردند؟

رویداد۲۴ برخی از متقاضیانی که مدعی هستند شرایط دریافت یارانه کرونا را دارند می‌گویند که این کمک بلاعوض برایشان واریز نشده است.

این افراد به دنبال ثبت اعتراض و درخواست بررسی مجدد خود هستند اما سخنگوی حمایت معیشتی کرونا اعلام کرد که امکان ثبت اعتراض وجود ندارد و از آنجایی که بودجه این حمایت معیشتی از سوی سازمان برنامه‌وبودجه مشخص می‌شود امکان اضافه شدن افراد جدیدی به لیست واریزی‌‎های ماه‌های آینده وجود ندارد.


بیشتر بخوانید: چه کسانی به اشتباه یارانه کرونا گرفتند؟


حسین میرزایی در این خصوص گفت: ما حدود 40 میلیون نفر را به عنوان واجدین شرایط یارانه کرونا شناسایی کردیم اما دولت مصوب کرد که این یارانه به 34 میلیون نفر پرداخت شود، اما در حال پیگیری هستیم که بودجه بیشتری تعلق بگیرد.

به گفته او تا زمانی که سازمان برنامه‌وبودجه، منابع جدیدی برای اضافه شدن گروه‌هایی که معترض یارانه کرونا هستند اعلام نکند هیچ کس به لیست یارانه‌بگیران معیشتی اضافه نمی‌شود.

حدود ۲۵ میلیون نفر یارانه حمایت معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی و سه میلیون و ۱۱ هزار و ۷۶ خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد ( هشت میلیون و ۹۰۰ هزار و ۷۳۱ نفر) یارانه حمایت معیشتی ۱۲۰ هزار تومانی را دریافت کرده‌اند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: