تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
فرماندار شهرستان ملارد با تاکید بر اینکه فرمانداری نقشی در ساخت بیمارستان ملارد ندارد گفت: متولی ساخت این پروژه وزارت بهداشت با پیمانکاری شرکت مادر تخصصی ساخت، توسعه و تجهیز مراکز درمانی کشور است.

طولانی شدن فرایند ساخت بیمارستان برای مردم ملارد/ افزایش قیمت‌ها باعث کند شدن کار شده است

رویداد۲۴  سجاد برنجی در گفتگو با برنامه سعادت آباد رادیو تهران با اشاره به طولانی شدن فرآیند ساخت بیمارستان شهرستان ملارد از مردم این منطقه عذرخواهی کرد و گفت: پروژه ساخت بیمارستان ملارد بسیار بزرگ است، اما مجموعه فرمانداری و استانداری تهران نقشی در ساخت آن ندارد. در حال حاضر ۹۴ درصد از کار فیزیکی ساختمان انجام شده است و طی سه هفته اخیر با افزایش کارگران و پرسنل عمرانی، روند کار تسریع شده است.

وی افزود: متولی ساخت این پروژه وزارت بهداشت با پیمانکاری شرکت مادر تخصصی ساخت، توسعه و تجهیز مراکز درمانی کشور است که قول داده اند تا بهمن ماه عملیات عمرانی بیمارستان تمام شده و این بیمارستان به صورت موقت تحویل داده شود. ضمن اینکه دانشگاه علو پزشکی ایران نیز تامین تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان را عهده دار است.


بیشتر بخوانید: ساخت بیمارستان کرونایی طی ۴۰ روز در پاکستان +فیلم

وزیر بهداشت: ۸ هزار تخت جدید به تخت‌های بیمارستانی اضافه می‌شود


فرماندار شهرستان ملارد با تاکید بر اینکه فرمانداری متولی ساخت نیست و ۶ درصد ما بقی پروژه بیمارستان ملارد، عمرانی است اظهار داشت: منابع مالی در این بین خیلی مطرح نیست. ولی افزایش قیمت‌ها و هزینه‌ها موضوعی است که موجب کندشدن کار می‌شود و دکتر احمری مدیرعامل شرکت پیمانکار هم قول داده تا بهمن ۹۹ عملیات ساختمانی این پروژه به پایان برسد، ولی بهره برداری از این بیمارستان زمانبر خواهد بود. اگرچه فرمانداری مطالبه گر اتمام ساخت این پروژه است، ولی مسئولیت آن بر عهده فرمانداری نیست.

برنجی با اشاره به اینکه من هم به همراه خانواده ام در این شهرستان زندگی می‌کنم گفت: به مردم قول شفاف می‌دهم با منابع در نظرگرفته شده و برنامه ریزی‌های صورت گرفته هیچ پروژه نیمه کاره درمانی را در مجموعه ملارد رها نمی‌کنیم. در حال حاضر در مذاکره با مدیریت برنامه ریزی استان تهران و استانداری از اعتبارات مدیریت شهری در قالب مصوبات ستاد ملی کرونا سه پروژه درمانی نیمه کاره را کامل خواهیم کرد و سه هفته آینده هم یک پروژه درمانی در این شهرستان کلنگ خواهد خورد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: