فغانی: خوشحالم دوباره به اسم ایران قضاوت می‌کنم | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: به غیر از چند نفر از اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال، همه از موفقیت اخیر من خوشحال هستند.

واکنش فغانی به قضاوت دوباره برای ایرانرویداد۲۴ یکی دو روز پیش بود که فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال علیرضا فغانی داور برجسته و بین‌المللی فوتبال کشورمان را به عنوان بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی اعلام کرد تا افتخار دیگری در کارنامه پرفروغ علیرضا فغانی و تیم داوری او ثبت شود. به همین دلیل دقایقی با فغانی همکلام شدیم تا از او در این خصوص سوالاتی بپرسیم.

علیرضا فغانی ابتدا درباره بازگشت به فهرست داوران بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خیلی خوشحال هستم که بار دیگر در فهرست داوران بین المللی ایران هستم و می‌توانم به اسم ایران در مسابقات مختلف قضاوت کنم.

وی ادامه داد: از همه کسانی که در چند وقت گذشته مقابل شیطنت برخی ایستادند تا نام من همچنان در فهرست بین المللی داوران ایران باشد، تشکر می‌کنم؛ در این مدت اصحاب رسانه، پیشکسوتان و اقشار مختلف مردم و ورزشکاران از من حمایت کردند که جا دارد از آنان بی‌نهایت تشکر کنم.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان درباره انتخابش به عنوان بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی از طرف فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال تاکید کرد: هر سال و در هر فصل فوتبالی تلاش می کنیم تا وقتی در مسابقه‌های بین المللی به میدان می‌رویم و قضاوت می‌کنیم بهترین عملکرد را از خودمان به نمایش بگذاریم و نتیجه این تلاش هم برگزیده شدن از سوی فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال است.


بیشتر بخوانید: فغانی بهترین داور آسیا در سال ۲۰۲۰


فغانی خاطرنشان کرد: البته خیلی به این عنوان‌ها و این‌ مسائل فکر نمی‌کنیم و هدف ما شرکت و قضاوت درست در میادین بین‌المللی است. این هم لطف خدا بوده که شامل حال ما شده است. در این مدت همه زحمت کشیدند و این موفقیت را به من و تیم داوری من تبریک گفتند. فکر می‌کنم به غیر از تعدادی از مسوولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال همه از این موفقیت ما خوشحال هستند؛ البته خدا جای حق نشسته و خودش بهتر می‌داند که چه کاری را انجام بدهد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: