تاریخ انتشار: ۱۹:۰۳ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

شیطان جذاب دختران را به خلوتی می‌کشاند + عکس

پسر خوش تیپ که چند دختر را با شگرد‌های مختلف به دام کشانده بود با تحقیقات پلیس دستگیر شد.

تجاوز پسر جوان به دختر دانشجورویداد۲۴ روز گذشته دادگاه انگلیس متجاوز خوش قیاقه ای را که از چهره اش برای به دام انداختن دخترها استفاده می کرد و به قتل می رساند به حبس ابد محکوم کرد.

گزارش پلیس حاکی از آن است که متهم 28 ساله پس از ملاقات با آخرین قربانی اش که دختر توریستی بوده او را در یک هتل مورد تجاوز قرار داده و به قتل رسانده و جسدش را درون چمدان از هتل خارج کرده است.

بنا بر اطلاعات پلیس متهم در پی دستگیری اعتراف کرد که برای حمل جسد قربانی در سال 2018 میلادی از وسیله حمل چمدان مسافران هتل استفاده کرده و توانسته با جسد درون چمدان از هتل خارج شود و ردی از خود به جای نگذارد.

قتل دختر جوان پس از تجاوز بی رحمانه پسر خوش تیپ

در پی دستگیری متهم و تحقیقات پلیس در این پرونده مشخص شد که در گذشته متهم به جرم تجاوز به چند دختر جوان و ضرب و شتم همسر سابقش و تهدید وی به مرگ دستگیر شده بود اما بار دیگر پس از آزادی دست به سوء استفاده جنسی از دختر جوان دیگری زده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده است.

شیطان جذاب دختران را به خلوتی می‌کشاند + عکس

این در حالی است که بازپرس پرونده معتقد است که وی قربانیان دیگری نیز دارد که از ترس تاکنون شکایت نکردند و باید تحقیقات گسترده ای نیز انجام شود.


بیشتر بخوانید: مادری که خانه مجردی یواشکی داشت


سخنگوی پلیس اعلام کرد که شگرد متهم استفاده از چهره و تیپ و ظاهرش بوده که توانسته بود در فیس بوک دختران را به دام بکشاند و پس از دوست یابی از آن ها سوء استفاده جنسی بکنند.در حال حاضر رسیدگی به پرونده ادامه دارد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: