تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۰۷ دی ۱۳۹۹
به نظر می‌رسد احتمال زیادی وجود دارد که مهدی ترابی از لیگ ستارگان قطر دیپورت شود.

مهدی ترابی به پرسپولیس برمی‌گردد؟

رویداد۲۴ یحیی گل‌محمدی اعتقاد زیادی به مهدی ترابی دارد و حتی یک بار در مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی شماره ۹ را ستاره تیمش خواند. سرمربی پرسپولیس در حالی از ترابی به‌عنوان ستاره تیمش اسم برد که علیرضا بیرانوند، علی علیپور، بشار رسن، احمد نوراللهی، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده را در اختیار داشت اما معتقد بود شماره ۹ بهترین بازیکن تیمش است.

ترابی تنها برای حدود ۴۰۰ میلیون تومان که از پرسپولیس طلب داشت، بند فسخ قرارداد خود را فعال کرد تا با تکیه بر همین موضوع از پرداخت حق ترانسفر حدوداً ۴۰۰ هزار دلاری به پرسپولیس نیز فرار کند. این در حالی بود که پرسپولیس به او نیاز داشت و یحیی گل‌محمدی روی این بازیکن برای لیگ قهرمانان آسیا حساب ویژه‌ای باز کرده بود.


بیشتر بخوانید: سرنوشت عجیب خروجی‌های پرسپولیس


مهدی ترابی به قطر رفت و با تیم العربی قرارداد بست اما روزگار بر وفق مراد او نچرخید. این بازیکن اغلب دوران حضورش در کشور قطر را با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است. نشریه «الشرق» قطر دیروز در گزارشی به بازی العربی و السیلیه پرداخت و در قسمتی از این گزارش از عملکرد مهدی ترابی انتقاد کرد. با این تفاسیر به نظر می‌رسد احتمال زیادی وجود دارد که مهدی ترابی از لیگ ستارگان قطر دیپورت شود.

تجربه نشان داده تیم‌های باشگاهی در حاشیه خلیج فارس خیلی حوصله ندارند به پای بازیکن خارجی خود صبر کنند. آیا این می‌تواند خبر خوبی برای یحیی گل‌محمدی باشد؟ یا اینکه در صورت دیپورت ترابی از قطر، سرمربی پرسپولیس باز هم این بازیکن را می‌خواهد؟ باید منتظر ماند و دید!

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: