بیانیه تند و تیزِ باشگاه ذوب‌آهن علیه پرسپولیس | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۳ - ۰۷ دی ۱۳۹۹
باشگاه ذوب آهن اصفهان هم با انتشار بیانیه‌ای نسبت به حمایت از یک تیم خاص انتقاد کرد.

حمله ذوب آهن به پرسپولیسرویداد۲۴ باشگاه ذوب آهن در بیانیه‌ای نوشت: تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه‌ای ،لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب تر از همیشه کرده است آنقدر جذاب که نه باشگاه‌ها تکلیف خود را می‌دانند، نه تیمها ، نه هواداران عزیز ، هواداران را نه کرونا امانشان می‌دهد نه برنامه ریزی های فوق تخصصی لحظه ای، اینها همه بماند تازه می‌رسیم به هزینه‌های میلیونی باشگاه‌ها،هزینه گزاف بلیط ،هواپیمای چارتر ، هزینه استقرار در هتل ، غذا و بار دیگر کنسلی بلیط و رزرو مجدد بلیط و خستگی تیمها اشکال ندارد.

فدای سر تیم خاص ،همه و همه باید تلاش کنند برای حمایت از یک تیم خاص ، یک روز می‌خواهند یک تیم را برای دستگرمی در مسابقات آسیایی به زور مقابلش بازی دهند، روز دیگرمی‌خواهند برای استراحت بیشتر این تیم ، مقابلش بازی تیم را با تاخیر برگزار کننداما با بهانه های مختلف.

اوج خلاقیت و اخلاق مداری، واقعا چه کسی جوابگوی خسارت و هزینه‌های میلیونی تیم های دیگر است چرا نباید مسابقات طبق برنامه ریزی قبلی انجام شود مگر بقیه تیم های لیگ حق وحقوقی ندارند.

داوری پر اشتباه کم بود برنامه ریزی لحظه‌ای هم به آن اضافه شد، تا دست در دست هم دهیم تا تیم خاص را کنیم قهرمان
بهتر است. لیگ های اروپایی هم از لیگ ما کپی برداری کنند این همه خلاقیت و تصمیمات زیبا واقعا حیف است که مورد توجه قرار نگیرد.


بیشتر بخوانید: واکنش پرسپولیس به حواشی اخیر


احتمالا اگر به تیمهای لیگ برتر، سهمیه واکسن کرونا هم تعلق بگیرد اول این تیم خاص باید واکسن بزند. بیایید یک واکسن اخلاق و جوانمردی هم به خودمان بزنیم.

دیگر ورزش ،مادر اخلاق و جوانمردی هم ،کرونا گرفته وبه آخرین نفس ها افتاده است.

با این اوصاف شاید بهتر است لیگ برتر فصل بعد تنها با یک تیم برگزار گردد حداقل حسن آن جلوگیری از هزینه های زیادو بلاتکلیفی دیگر باشگاه هاست.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: