تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۱۰ دی ۱۳۹۹
مرد میانسال به علت توهم ناشی از مصرف مواد روانگردان، زن سیرجانی را به قتل رساند.
قاتل سر زن ۳۰ ساله را با کارد میوه‌خوری جدا کرد!
رویداد۲۴  مردی ۴۵ساله که در یک جنایت هولناک، زن جوانی را با کارد میوه خوری در سیرجان استان کرمان به قتل رسانده بود، خود را تسلیم پلیس کرد.

براساس تحقیقات اولیه مشخص شد متهم عصر دوشنبه این هفته هنگام مصرف مواد روانگردان به علت توهم ناشی از مصرف مواد افیونی شیشه با چند تکه سنگ ضرباتی را به سر مقتول وارد کرد و در ادامه با یک کارد میوه‌خوری که به همراه داشت، پس از وارد آوردن چندین ضربه به سر و صورت مقتول، سر او را جدا کرد و داخل یک کیسه پلاستیکی در سطل زباله انداخت.

کارگران شهرداری حوالی نیمه شب گذشته (ساعت حدود یک بامداد) در یکی از خیابان‌های شهر سیرجان، هنگام تخلیه سطل زباله با مشاهده یک کیسه مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دادند که با حضور نیرو‌های پلیس در محل مذکور بلافاصله تحقیقات ماموران در این باره آغاز شد.

بیشتر بخوانید: بریدن سر دختر ۱۵ ساله در سیرجان / سر و بدن جداگانه کشف شدند
در همین حال متهم به قتل، خود را به نیرو‌های پلیس تسلیم و به ارتکاب این جنایت هولناک اعتراف کرد که در ادامه با همراهی مقام قضایی، گروهی از ماموران پلیس آگاهی سیرجان به محل ارتکاب جنایت عزیمت کردند و صحت موضوع تایید شد.

متهم به قتل که متاهل، دارای اعتیاد و سابقه کیفری است، در اظهاراتش گفت: دو روز پیش از حادثه، با مقتول که اعتیاد داشت در یک پارک آشنا شد که پس از درخواست وجه نقد از سوی مقتول، با او همراهی کرده و بعد از تهیه مواد مخدر برای مصرف به محل مخروبه‌ای رفت.

دادستان سیرجان در این باره گفت: تاکنون هویت مقتول که زنی ٣٠ ساله بود، مشخص نشده است و تحقیقات تکمیلی برای شناسایی او ادامه دارد.

قاضی محسن نیک‌ورز افزود: شایعات مطرح‌شده در خصوص این قتل و دیگر مطالب منتشرشده صحت ندارد و با تکمیل تحقیقات و رسیدگی فوری، متهم به مجازات جنایت ارتکابی محکوم و عدالت درباره وی اجرا می‌شود.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: