تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - ۱۰ دی ۱۳۹۹
بزرگترین بازارچه هنری، صنایع دستی و آنتیک در سطح ایران و خاورمیانه، پس از توقف یکساله در تپه‌های عباس آباد بازگشایی می‌شود.
 پارکینگ پروانه
رویداد۲۴ جمعه بازار پروانه با سابقه ۲۰ ساله به عنوان بزرگترین بازارچه هنری، صنایع دستی و آنتیک در سطح ایران و خاورمیانه، پس از توقف یکساله در باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد بازگشایی می‌شود؛ بنابراین گزارش و پس از امضای تفاهم نامه صورت گرفته مابین شرکت نوسازی عباس آباد، وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت سامان دهی صنایع و مشاغل شهر، جمعه بازار پروانه با تاکید بر صنایع دستی و هنری در باغ هنر بازگشایی و هنرمندان در این فضا به ارایه محصولات هنری خود می‌پردازند.

پس از تعطیلی جمعه بازار پارکینگ پروانه حدود هزار و ۳۰۰ غرفه دار کارآفرین و هنرمند این مجموعه که عمدتا فقط از همین طریق امرار معاش می‌نمودند، دچار مشکل شدند.

گفتنی است جمعه ۱۲ دی این بازار به صورت پیش گشایش و جمعه ۱۹ دی با حضور مسولان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد. همچنین بنابراعلام روابط عمومی اراضی عباس آباد، جمعه بازار پروانه قرار بود در آبان ماه سال جاری افتتاح شود که بنا به بخشنامه و اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی تجمعات به تعویق افتاد.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، گردشگری ، بازار
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: