برای هرگونه واکنش آماده هستیم/ تصمیم گرفته‌ایم در مقابل هر دشمن کوچک و بزرگ بایستیم | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - ۱۲ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
فرمانده کل سپاه پاسداران:
فرمانده کل سپاسداران با اعلام آمادگی کامل نیرو‌های مسلح برای رویارویی با هر قدرتی گفت: ما برای دفاع از خود هیچ مشکل، نگرانی و دغدغه‌ای نداریم. ما حرف‌های نهایی خود را در میدان نبرد با دشمنان‌مان خواهیم زد.
سردار سلامی
رویداد۲۴ سرلشکر حسین سلامی در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی که در دانشگاه تهران برگزار شد، در خصوص تحرکات اخیر دشمنان در منطقه گفت: این تحرکات بازتاب پیامد‌های ناشی از اشتباه سال گذشته آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و یارانش او است که یک بغض فشرده‌ای را میان جوانان و غیرجوانان جهان اسلام ایجاد کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه این بغض فشرده مثل یک کابوس همیشه آمریکایی‌ها را رنج می‌دهد، اظهار کرد: آن‌ها برای نجات از این کابوس خطرناکی که احساس می‌کنند، دست به یک سلسله تحرکاتی می‌زنند، اما در هر صورت ما برای هرگونه واکنش آماده هستیم.

وی در مورد اینکه آیا ایران نگرانی از حمله آمریکا یا اشتباهی از سوی ترامپ علیه منافع ایران ندارد، گفت: ایران هیچ نگرانی ندارد و ما برای دفاع از استقلال خود، منافع حیاتی و دستاورد‌های انقلاب بزرگ‌مان آماده هستیم و این آمادگی را ظرف ۴۱ ساله گذشته ایجاد کردیم.

سردار سلامی از آمادگی کامل ایران برای رویارویی با هر قدرتی خبر داد و افزود: ما برای دفاع از خود هیچ مشکل، نگرانی و دغدغه‌ای نداریم. ما حرف‌های نهایی خود را در میدان نبرد با دشمنان‌مان خواهیم زد. حاج قاسم نشان داد وقتی ما حرکت می‌کنیم و هنگامی که در میدان جنگ و جهاد با دشمن حضور پیدا می‌کنیم، پیروز هستیم. سکوت و سکون تنها چیزی است که مسلمانان را ذلیل می‌کند. حاج قاسم مظهر حرکت بود، نشانه جهاد بود، از هیچ قدرتی نمی‌ترسید و هیچ قدرتی را غیر از قدرت الهی معتبر نمی‌دانست؛ بنابراین مقاومت این درس را گرفته که باید بی توقف ادامه دهد و استمرار جهاد عامل حیاتی سعادت همه ماست.

بیشتر بخوانید: مسیر مقاومت با شیطنت‌های آمریکا تغییر نمی‌کند / ممکن است از درون خانه شما پاسخ جنایت شما را بدهند
فرمانده کل سپاه پاسداران بر استمرار راه شهدای مقاومت به ویژه شهید قاسم سلیمانی تاکید کرد و گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی، شعله‌های مقاومت برافروخته‌تر از گذشته شد. جوانان جهان اسلام امروز برای بیرون راندن آمریکایی‌ها از منطقه و شکست دادن قطعی صهیونیست‌ها، هم برای گرفتن انتقام خون شهیدان و هم برای آزادسازی همیشه مسلمانان از سیطره و سلطه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دنیای غرب با محوریت و شرارت افزایی آمریکایی‌ها مصمم‌تر از گذشته هستند.

وی افزود: بعد از شهادت سردار سلیمانی، مقاومت جریان دارد و هیچ چیزی متوقف نشده است. امروز به خاطر خون شهید سلیمانی، شهید ابومهدی و شهدای جریان مقاومت، جریان، موج، جوشش و رویش‌های جدیدی به وجود آمده و سلیمانی‌های بیشماری در جهان اسلام رشد کرده‌اند و قدرت جهان اسلام در حال افزایش است؛ در این شرایط دشمنان باید به فکر خود باشند و از منطقه خارج شوند.

سلامی با بیان اینکه انتقام سخت، نقطه نیست بلکه یک مسیر است، افزود: ما انتقام نقطه‌ای این سردار بزرگ و همرزمانش را از عاملان و آمران آن خواهیم گرفت که جدا از همه مسیری است که طی می‌کنیم. یعنی آنانی که در این شهادت‌ها دست داشتند، آرام نخواهند بود. اما زمان و مکان و کیفیت تابع شرایط خاصی است که به وجود خواهد آمد و ما آن شرایط را به اذن خدا به وجود خواهیم آورد.

وی تصریح کرد: مسیر انتقام سخت مسیر فروپاشی رژیم صهیونیستی و اضمحلال سلطه سیاسی آمریکا بر منطقه و اخراج آمریکا از منطقه و دادن سرنوشت مسلمانان به دست خودشان است. عزت عظیم مسلمانان باید حفظ شود و این انتقام سخت به عنوان یک طریق و یک مسیر گرفته شود.

سلامی در پاسخ به سوالی درباره اینکه اخیرا دشمنان وانمود می‌کنند که در حال آرایش نظامی هستند، اظهار داشت: این مهم نیست که آن‌ها چه تصمیمی می‌گیرند بلکه تصمیم ما مهم است. ما تصمیم گرفته ایم که با همه قدرت و ظرفیت و قوت در مقابل هر دشمن کوچک و بزرگ بایستیم و پیروزی برای ما قطعی است چرا که ما هم دشمن را می‌شناسیم و هم خودمان را. ما اراده کرده‌ایم که بر دشمن غلبه کنیم و همان طور که سردار سلیمانی گفت همه مرد میدان هستیم. دشمن اگر آرزوی شکست دارد، وارد میدان شود و ما در میدان حاضر هستیم.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
0
0
کاش این رجزخوانیها رو سریعا و با ورود بمب افکنهای بی 52 و زیر دریایی اتمی به منطقه میکردید که ما فکر نکنیم ترسیدید الان دیگه مزشو از دست داد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: