تصمیم قلعه‌نویی در مورد علیرضا حقیقی چیست؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲ - ۱۳ دی ۱۳۹۹
مربی تیم گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد استقلال در نیمه دوم دیدار دو تیم، وقت‌کشی می‌کرد تا این مسابقه را با پیروزی به پایان برساند.

علیرضا حقیقی

رویداد۲۴ این روزها بیشتر از امیر قلعه‌نویی، دستیارش جلال امیدیان درباره مسائل گل گهر حرف می‌زند. حرف‌های تازه مربی گل گهر سیرجان را در زیر می‌خوانید:

*وقتی یک تیم گل بدی می‌خورد، شرایط برای کادر فنی خیلی سخت می‌شود. در این مسابقه همین اتفاق افتاد و اتفاقات فوتبالی باعث شد در نیمه اول عملکرد خوبی نداشته باشیم. اگر روی اشتباه گل نمی‌خوردیم، شاید جریان بازی به ضرر ما نمی‌شد. گل‌گهر تیمی بسیار قابل احترام است و آمار مسابقه نیز چنین موضوعی را نشان داد. استقلال تیم بزرگی است، اما در نیمه دوم وقت‌کشی می‌کرد تا بازی تمام شود.

*داوری مشکل خاصی نداشت و داوران زحمت خود را کشیدند، اما اکبریان می‌توانست هر دو پنالتی استقلال را نگیرد. به خصوص در پنالتی دوم که بازیکن استقلال شیرجه زد.


بیشتر بخوانید: گل به خودیِ عجیب حقیقی در بازی گل‌گهر +فیلم


*ما هیچ وقت درباره پنالتی صحبت نمی‌کنیم تا ببینیم چه شرایطی در بازی ایجاد می‌شود. قلعه‌نویی خودش این موضوع را تشخیص می‌دهد. منشا دوست داشت پنالتی بزند که یک لحظه چنین اتفاقی پیش آمد و اجتناب‌ناپذیر بود. او بازی خود را کرد و سایر بازیکنان به منشا کمک کردند. در رختکن تیم‌های قلعه‌نویی مسائلی چون اعتراض جایی ندارند.

*حقیقی برای تیم زحمت زیادی کشیده و برخی بازی‌ها را برای ما درآورده است. او در جام جهانی بازی کرده و بازیکن بزرگی به شمار می‌رود. این اشتباهات در فوتبال اجتناب‌ناپذیر است و قلعه‌نویی برای دیدارهای آینده، تصمیمی در این خصوص نگرفته است.

*حتماً ایرادی دربرناخه ریزی رقابت های لیگ برتر وجود دارد که همه به آن اعتراض دارند. برخی تیم‌ها هر چهار روز بازی می‌کنند؛ تیمی مانند گل‌گهر هم 16 روز بازی نمی‌کند. برنامه‌ریزی خوبی انجام نشد و بهتر بود پرسپولیس سه یا چهار روز بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رفت. حتماً نباید هر شش روز بازی برگزار شود. همین مسئله برنامه لیگ را به هم ریخت.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: