تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ - ۱۴ دی ۱۳۹۹
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: خودم در این هوا شرایط خوبی ندارم ولی مسئولان امر برای لغو بازی‌ها هنوز چیزی اعلام نکردند.

دربی استقلال و پرسپولیس

رویداد۲۴ اسد مسجدی در خصوص آلودگی هوای این روزهای تهران عنوان کرد: بله شرایط خیلی بد است و خیلی از فدراسیون‌های ورزشی کارها را تعطیل کرده‌اند، البته آنها چشم به اخبار دارند که اگر تعطیلی اعلام شد شرایط را بر مبنای این تعطیلی پیش ببرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا  برگزاری مسابقات فوتبال در این هوا به صلاح است یا خیر گفت: تا جایی که می‌دانم هنوز هشدار قرمز را اعلام نکردند و هنوز بازی ها لغو نشده است. خود من به شخصه شرایط خوبی در این هوا ندارم ولی مسئولان امر هنوز چیزی اعلام نکردند، به محض اینکه اعلام کنند ما مکتوب آن را اعلام خواهیم کردیم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به این سوال که پروتکل‌های بهداشتی در ورزش خوب رعایت شده یا خیر گفت: پروتکل‌ها بسیار سخت‌گیرانه بود و زحمات زیادی برای فدراسیون‌ها داشت. گهگاه می شنیدیم برخی فدراسیون‌ها عدول کردند و ما ناظر و افسر کنترل سلامت به آنجا فرستادیم و تذکرات لازم را ارائه کردیم.

وی در خصوص اینکه ایا نیاز است رشته‌های مثل تیراندازی پروتکل‌ها را رعایت کنند چون آنها انفرادی تمرین و بازی می کنند تصریح کرد: تیراندازی چون ورزشی انفرادی با فاصله است پروتکل‌ها برای تمرینات آنها سهل الوصل بوده اما این نافی برای تست‌های پی سی آر در مسابقات نیست.

مسجدی در گفت و گو با رادیو تهران در خصوص رعایت پروتکل‌ها در فوتبال عنوان کرد: پروتکل‌های فوتبال به خوبی انجام شد اما  اشکالاتی توسط وزارت بهداشت و درمان گرفته شد که ما هم تذکر دادیم. 

وی با اشاره برگزاری انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: ساعت 10 فردا انتخابات را به هر شکل ممکن برگزار می کنیم و بعد از حضور یک سال سراتنجام رای‌گیری خواهیم کرد. هر بار یک کاندیدی از من شاکی می شود ولی وقتی خودش بررسی می کند به این نتیجه می رسد اخبار ضد و نقیض شنیده است. خود من هم مبنایم بر بی طرفی است.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: