تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ - ۱۵ دی ۱۳۹۹
پرسپولیس برای قهرمانی به یک مهاجم شش‌دانگ نیاز دارد که در لحظات حساس توپ‌های مرده را به گل تبدیل کند، اما تیم یحیی در این خصوص ضعف دارد.

عیسی آل کثیر

رویداد۲۴ خط حمله پرسپولیس متشکل از وحید امیری و مهدی عبدی تا کنون در لیگ برتر موفق به گلزنی نشدند و این در حالی است که پرسپولیس در ۶ مسابقه به میدان رفته و بازیکنان این تیم ۶ گل به ثمر رساندند. از این شش گل یک گل سهم خط دفاع است و باقی گل‌ها را هافبک‌های این تیم به ثمر رساندند و این در حالی است که آرمان رمضانی هم به عنوان یار تعویضی در خط حمله موفق به گلزنی نشده است و کل بازیکنان پرسپولیس به اندازه مهاجم سپاهان گل نزدند.

سجاد شهباززاده مهاجم فرصت‌طلب سپاهان در لیگ بیستم ۸ بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده و این یعنی او به تنهایی از پرسپولیس بیشتر گل زده است. سپاهان در حالی به طور مشترک با گل‌گهر در صدر جدول بهترین خطوط حمله لیگ برتر قرار دارد که یک بازی کمتر به میدان رفته و این یعنی پرسپولیس باید با بهترین خط حمله لیگ برتر بازی کند.

حسرت گلزنی برای مهاجمان پرسپولیس به یک بحران و فشار مضاعف روی بازیکنان این تیم تبدیل شده، اما در طرف مقابل شهباززاده انگیزه زیاده برای گشودن دروازه پرسپولیس دارد و سپاهان هم برای رسیدن به صدر جدول به برد فکر می‌کند.


بیشتر بخوانید: برانکو: شک نکنید تنها پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد


مهاجمان ناکام پرسپولیس در این فصل اگر به خودشان نیایند در هفته‌های حساس پیش رو کار را برای تیمشان سخت خواهند کرد و پرسپولیس دیگر نباید امتیاز از دست بدهد، در غیر این صورت شاگردان یحیی باید قید قهرمانی را بزنند.

در سال‌های گذشته که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر بود یک بار مهدی طارمی و یک بار علی علیپور به عنوان آقای گلی رسیدند و در دو سال اخیر هم علیپور به ترتیب رتبه اول و دوم برترین گلزن ایرانی لیگ را به خود اختصاص داد.

پرسپولیس برای قهرمانی به یک مهاجم شش‌دانگ نیاز دارد که در لحظات حساس توپ‌های مرده را به گل تبدیل کند، اما تیم یحیی در این خصوص ضعف دارد و تا بازگشت عیسی آل‌کثیر باید فکری به حال خط حمله تیمش کند.

منبع: دانشجو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: