جزئیات شخصی سازی بلیت‌های مترو | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۱۵ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد طرح شخصی سازی بلیت‌های مترو توضیحاتی را ارائه کرد.
جزئیات شخصی سازی بلیت‌های مترو
رویداد۲۴ فرنوش نوبخت، در مورد طرح شخصی سازی بلیت‌های متروی تهران با بیان اینکه تعداد بسیار زیادی بلیت بدون نام در اختیار مسافران مترو است، افزود: درست است که در سال‌های اخیر با روی کار آمدن بلیت ویژه دانش آموزان، دانشجویان و... پروسه شخصی سازی بلیت‌ها آغاز شده، اما هنوز تعداد زیادی از مسافران دائمی مترو از کارت‌های اعتباری مبلغ دار استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه کارت‌های مبلغ دار مسافران عمومی شخصی سازی شده نیست، افزود: با شخصی سازی کردن بلیت‌های مترو می‌توانیم مسافران وفادار مترو که به دفعات زیاد از مترو استفاده می‌کنند را پیدا کرده و در مناسبت و برنامه‌های مختلف با آن‌ها ارتباط برقرار کرد و در صورت امکان تخفیف به آن‌ها بدهیم.

بیشتر بخوانید: آسیب‌پذیری ذاتی تهران در برابر آلودگی هوا/ دسترسی به منابع اعتباری رفع آلودگی هوا دشوار است
نوبخت با بیان اینکه اگر بلیت‌های مترو شخصی سازی بودند می‌توانستیم در ایام پیک کرونا در شناسایی بیماران هم کمک کنیم، افزود: این طرح برای جلب مشارکت بیشتر مسافران وفادار است و می‌بینید که در بسیاری از فروشگاه‌ها و مراکز خرید نیز با شناسایی خریداران وفادار، به آن‌ها تخفیف بیشتر می‌دهند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، گفت: کارشناسان مترو، شخصی سازی بلیت و تعیین فرآیند آن را در دستور کار قرار دادند و امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر این مهم را محقق کنیم.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، بلیت مترو ، مترو
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
0
0
ميخوان امار تردد افراد رو داشته باشن و .... نه شناسايي مشتريان وفادار!!!!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: