تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - ۱۶ دی ۱۳۹۹
غیبت سرمربی پرسپولیس در نشست‌های خبری این تیم در لیگ برتر، گمانه‌زنی‌های فراوانی در پی داشته است.

یحیی گل‌محمدی

رویداد۲۴  یحیی گل‌محمدی برای دومین هفته متوالی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس شرکت نکرد و ترجیح داد قبل از دیدار با سپاهان اصفهان، حمید مطهری دستیارش را نزد خبرنگاران بفرستد. در بازی معوقه هفته ششم برابر ذوب‌آهن اصفهان هم یحیی گل‌محمدی در نشست خبری قبل و بعد از مسابقه شرکت نکرد. معمولاً وقتی مربیان یک تیم نسبت به چیزی اعتراض دارند، با شرکت نکردن در نشست‌های خبری این حرف را به گوش مسئولان می‌رسانند. هنوز یحیی گل‌محمدی در این باره حرفی نزده و دلیل غیبت‌هایش در این نشست‌ها را عنوان نکرده است.

او از جمله مربیانی است که همواره در کنفرانس‌های خبری حضور پیدا می‌کرد و کمتر پیش می‌آمد دستیارش را بفرستد. البته او یک بار پیش از بازی با التعاون عربستان حمید مطهری را به نشست خبری پیش از بازی فرستاد اما در همان مقطع شنیده می‌شد، اختلافات عدیده‌ای با مهدی رسول‌پناه، سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس دارد. شاید در بحبوحه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب، یحیی گل‌محمدی نمی‌خواست مستقیم علیه مدیریت باشگاه صحبت کند یا اینکه تیمش را به حاشیه ببرد ولی به شکلی عجیب در کنفرانس خبری پیش از مسابقه با نماینده عربستان سعودی شرکت نکرد. 

حالا این اتفاق دو بار در طول دو هفته گذشته تکرار شده است. البته حمید مطهری مربی خوش‌صحبتی است که خیلی خوب مصاحبه می‌کند و کاملاً با یحیی گل‌محمدی هماهنگ است، منتهای مراتب رسانه‌های گروهی و حتی هواداران شاید بیشتر تمایل داشته باشند صحبت‌های سرمربی پرسپولیس را بشنوند. حالا چرا گل‌محمدی در نشست‌های خبری شرکت نمی‌کند؟ او از چه چیزی شاکی است؟


بیشتر بخوانید: روزهای سخت گل‌محمدی و تیمش/ تغییرات در ترکیب پرسپولیس ادامه دارد


مهدی رسول‌پناه که دیگر قدرتی در پرسپولیس ندارد. پول طلب فصول گذشته پرسپولیسی‌ها به علاوه ۱۰ تا ۱۵ درصد قرارداد فصل جاری آنها پرداخت شده است. بنابراین بهانه‌ای شاید وجود نداشته باشد. پس چرا سرمربی پرسپولیس در نشست‌های خبری حاضر نمی‌شود؟ شاید ناراحتی یحیی گل‌محمدی بابت بیانیه ۱۵‌بندی هیئت ‌مدیره باشگاه در خصوص جدایی بشار رسن باشد.

او در چند نوبت بابت جدایی هافبک عراقی ابراز بی‌اطلاعی (!) و ناراحتی کرده و دلخوری خودش از هیئت ‌مدیره را بر زبان آورد. بیانیه ۱۵‌ بندی هیئت ‌مدیره باشگاه دیگر ناراحتی یحیی گل‌محمدی را به اوج رساند. شاید اگر پرسپولیس می‌توانست ذوب‌آهن اصفهان را شکست دهد، سرمربی سرخپوشان با توپی پُر در نشست خبری بعد از بازی شرکت کرده و حرف‌های دلش را می‌زد اما آن دیدار خانگی به تساوی یک - یک با گل دقیقه ۹۰ میلاد جهانی انجامید. از طرفی دیگر شنیده می‌شود یحیی گل‌محمدی به خاطر برخی انتقادات شاکی است. در همین راستا چند روزی است هشتگ حمایت از سرمربی پرسپولیس هم راه افتاد که... 

البته شنیدیم این احتمال وجود دارد که در صورت پیروزی و کسب ۳ امتیاز برابر تیم مدعی سپاهان اصفهان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از این دیدار شرکت کند. پیش‌بینی می‌شود سرمربی پرسپولیس در اولین نشست خبری خود حرف‌های دلش را زده و دلیل ناراحتی خود را بازگو کند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: