تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
اکبر کارگرجم، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید به محمود فکری دو، سه سال فرصت بدهند و او را حمایت کنند.

مدافعان به استقلال

رویداد۲۴ اکبر کارگرجم، پیشکسوت استقلال درباره وضعیت مدیریت در استقلال و بی‌ثباتی در کادر فنی این تیم با ما همکلام شد و درباره وضعیت خط دفاعی این تیم هشدار داد.

اوضاع استقلال پس از سپری شدن یک‌سوم مسابقات این فصل را چطور ارزیابی می‌کنید؟
خوب است. فکری بر تیم و بازیکنانش مسلط شده و ان‌شاالله بهتر هم می‌شود. قطعاً مدیران باشگاه باید به خوبی و با قدرت او را حمایت کنند. من پیش از این هم گفته‌ام باید به فکری دو، سه سال فرصت بدهند و او را حمایت کنند. اینکه تا نتیجه خوب گرفت تقویتش کنند و اگر نتیجه بد گرفت حمایتش کنند. اگر قرار است مربی استقلال ایرانی باشد، باید یکی مانند فکری در تیم استقلال باشد وگرنه باید یک خارجی را بیاورند و کلی دلار برایش هزینه کنند و در نهایت وزارت ورزش هم که گفته خارجی نباید بیاید.

منظور از ثبات مربی چیست؟
اینکه مربی بتواند با تیمش آشنا شود. بازیکنان بتوانند حرف سرمربی را بفهمند. بهترین مربیان دنیا هم نمی‌توانند ظرف یکی، دو ماه کاری از پیش ببرند. البته ما پیشکسوتان هم باید مربی را حمایت کنیم.


بیشتر بخوانید: محمود فکری بالاتر از مربیان سابق استقلال


این حمایت چه نتیجه‌ای می‌تواند داشته باشد؟
قطعاً تأثیر مثبتش را در همه جای تیم اعم از بازیکنان و کادر فنی و در نهایت نتایج تیم در لیگ می‌بینیم.

اوضاع تیم را چطور می‌بینید؟
تیم خوب است ولی در بخش دفاعی اصلاً وضعیت خوبی را شاهد نیستیم. مدافعان اینقدر با هم ناهماهنگ کار می‌کنند که درون ۱۸ قدم به‌هم می‌خورند و زمین می‌افتند! این شکل بازی در حد بازیکنی که ۶، ۷ میلیارد تومان پول گرفته و در استقلال توپ می‌زند نیست. مدافعان باید بدانند هر زمان یکی روی یار حریف رفت نفر بعدی ۴، ۵ متر عقب‌تر باید مراقب فرار حریف باشد یا توپش را بزند. اصل پوشش در دفاع استقلال به کلی از یاد رفته و هر دو گلی که از پرسپولیس دریافت شد هم روی اشتباهات دفاع به ثمر رسید. اینکه گل را روی اشتباه دفاع بخوریم خیلی فرق می‌کند وگرنه پرسپولیس موقعیت‌های زیادی داشت ولی هر بار دفاع اشتباه نکرد گلی هم وارد دروازه استقلال نشد.

 
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: