تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
محمد عباس زاده در شرایطی که لیگ آغاز شده بود بدون جار و جنجال به تراکتور پیوست و عملکردی فراتر از حد انتظار داشته است.

محمد عباس زاده

رویداد۲۴ تراکتور در دو، سه فصل اخیر پر سر و صداترین تیم در بازار نقل و انتقالات بوده و بازیکنان مطرح داخلی نظیر شجاعی، حاج‌صفی و دژاگه و چهره‌های گرانقیمت خارجی مثل استوکس، ویمبلا و ... را جذب کرده است. در این فصل، اما محمد عباس زاده در شرایطی که لیگ آغاز شده بود بدون جار و جنجال به این تیم پیوست و عملکردی فراتر از حد انتظار داشته است.

این بازیکن تک گل پیروزی‌بخش تیمش مقابل مس رفسنجان را به ثمر رساند، ولی این گل برای تثبیت جایگاه این بازیکن در ترکیب اصلی کافی نبود. عباس‌زاده از هفته ششم در جمع ۱۱ بازیکن ثابت سرخپوشان تبریزی قرار گرفت و موتور گلزنی‌اش از هفته بعد روشن شد. این بازیکن در ۵ بازی اخیر ۵ گل زده و بهترین گلزن این تیم محسوب می‌شود.

محمد عباس‌زاده که سابقه زدن ۲۴ گل در یک فصل از لیگ یک را دارد در لیگ برتر در یک دوره حداکثر ۶ گل زده بود که این آمار را در سایپا در لیگ هفدهم از خود به جای گذاشت و حالا در شرایطی که لیگ هنوز به نیمه نرسیده با بهترین فصل خود در لیگ برتر برابر شده است. او در ۲ فصل گذشته در نساجی در مجموع این تعداد گل را به ثمر رسانده بود.

عباس‌زاده با این ۶ گل در کورس رقابت آقای گلی قرار دارد و از صدر جدول ۳ گل فاصله دارد. این بازیکن در لیگ امسال هر ۹۰ دقیقه یک گل به ثمر رسانده که از تمام مدعیان آقای گلی عملکرد بهتری داشته و می‌تواند به آینده لیگ خوش‌بین باشد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: