تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۹
مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در کنگره این کشور در واشنگتن برگزار شد. هر یک از هنرمندان و سیاستمداران با لباسهای خاصی در این مراسم شرکت کردند.

رویداد ۲۴ مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در کنگره این کشور در واشنگتن برگزار شد و طی آن جوزف بایدن در سخنانی تاکید کرد که کمتر کسی در تاریخ این کشور با چنین شرایط دشواری مواجه بوده است.

جو بایدن رئیس‌جمهور منتخب آمریکا صبح روز چهارشنبه به وقت محلی در فاصله حدود یک ساعت مانده به آغاز مراسم تحلیف خود وارد کنگره آمریکا شد.
پیش از ورود بایدن به محل برگزاری مراسم تحلیف، ده‌ها نفر از مقامات کنونی و سابق آمریکا از جمله سه رئیس‌جمهور سابق آمریکا (باراک اوباما، جورج بوش و بیل کلینتون) و نمایندگان سنا و همچنین مایک پنس معاون ترامپ وارد کنگره شدند.

پس از دقایقی جو بایدن به همراه همسرش و همچنین کاملا هریس و همسرش در جایگاه مشخص خود قرار گرفتند.

همچنین در این مراسم شخصیت‌های سیاسی این کشور نیز حضور داشتند و برخی هنرمندان مخالف ترامپ در این مراسم حضور یافتند و لیدی گاگا سرود ملی آمریکا را خواند. در تصاویر روز عکس هایی از استایل های متفاوت هر یک از سیاستمداران پیشین، هنرمندان و همینطور جو بایدن رئیس جمهور کنونی آمریکا، کاملا هریس معاون او بهمراه همسرانشان را ببینید.

منبع: رویترز

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: