تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه استقلالی‌ها برای حمایت از این تیم «بی خیال» هستند، خبر از جدایی چند بازیکن این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل داد.

محمود فکری

رویداد۲۴ محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی استقلال با سایپا گفت: سایپا در لیگ امسال نشان داده است که می‌تواند از هر تیمی امتیاز بگیرد. بازی سختی داریم. می‌شود گفت سایپا تقریباً از تمام تیم‌ها امتیاز گرفته است.

وی افزود: برنامه بازی‌ها به شکلی است که فشردگی مسابقات ما را اذیت می‌کند. سایپا سه روز بیشتر از ما استراحت داشته است. در مجموع اینکه سایپا تیم خوبی است و ما کار سختی داریم. امیدوارم بازیکنان ما شرایط روحی و جسمی خود را حفظ کرده باشند بخصوص انگیزه‌ای که در بازی قبل داشتند را حفظ کنند و به تیم سایپا احترام بگذارند تا بازی خوبی انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم تا صدر جدول را حفظ کنیم.

سرمربی استقلال درباره احتمال حضور سه مهاجم تیمش در بازی با سایپا مثل بازی قبل گفت: سعی می‌کنیم بر اساس هر بازی اَرنج را بچینیم. لیگ هم فشرده است و شاید لازم ببینیم به بعضی بازیکنان استراحت بدهیم. باید ببینیم تا شب و فردا چه اتفاقی می‌افتد.

فکری درباره نقل و انتقالات نیم فصل تصریح کرد: لیستمان جا دارد. مطمئناً تعدادی از بازیکنان از استقلال جدا می‌شوند و بازیکن می‌گیریم تا هم برای لیگ و هم برای آسیا خودمان را تقویت کنیم.


بیشتر بخوانید: بحران جدید در استقلال/ آقای ستاره از شرایطش راضی نیست


وی درباره احتمال حضور استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و عدم رویارویی با العین در مرحله پلی آف، تاکید کرد: هنوز خبر موثق از طرف باشگاه به ما اعلام نشده است ولی در مجموع خودم حسرت ۲۲ ساله‌ای دارم. ما فینال جام باشگاه‌های آسیا را از دست دادیم. مطمئناً العین تیم قابل احترامی است. العین در آسیا همیشه تیم خوبی بوده است. من به خیلی بالاتر از اینها فکر می‌کنم. اگر به مرحله گروهی برویم اتفاق خوبی است وگرنه برنامه ریزی می‌کنیم تا از مرحله پلی آف عبور کنیم و به مراحل بالاتر برویم. دوست دارم آرزویی که سالهای سال در دلم است را محقق کنیم.

سرمربی استقلال درباره خط حمله ضعیف سایپا هم گفت: سایپا تیم محترمی است. حتی اگر سایپا یک امتیاز بگیرد برای ما بد است یعنی دو امتیاز از دست می‌دهیم. تلاش می‌کنیم از این بازی سه امتیاز را بگیریم. اگر خط حمله سایپا حتی در آمار ضعیف باشد، این تیم را دست کم نمی‌گیریم ولی مطمئناً خطوط دیگر این تیم قوی بوده که از حریفانش امتیاز گرفته است. تلاش می‌کنیم در خط حمله منسجم باشیم و هم در حمله بهتر ظاهر شویم تا سه امتیاز را بگیریم.

فکری در خصوص مصدومان تیمش گفت: سیداحمد موسوی و کمی آرش رضاوند مصدوم هستند. البته رضاوند کمی تمرین کرده است.

فکری در پایان درباره اینکه توانسته بهترین آمار را در بین مربیان چند سال اخیر استقلال با کسب نتایج خوب رقم بزند، اظهار کرد: لطف خدا و تلاش تمام مجموعه بوده است. جا دارد از تک تک آنها تشکر کنم. از شروع فصل مشکلات زیادی داشتیم و با صبوری و خواستن این بچه‌ها، صدرنشینی رقم خورده است. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم. مجموعه استقلال فقط باشگاه نیست و شامل تمام استقلالی‌ها می‌شود. خیلی از سیاستمداران شاید استقلالی باشند. نمی دانم اسمش را چه گذاشت ولی استقلالی‌ها شاید بی خیالتر و نجیب‌تر هستیم و سعی می‌کنیم بگذاریم تیم کارش را بکند و فکر می‌کنیم نیاز به حمایت ندارد.

از همه کسانی که استقلالی هستند می‌خواهم پای کار باشند و به ما کمک کنند تا ان شاءالله تیم نتیجه بگیرد. هدایت مدیریتی و فنی کار سختی است و کار یک یا دو نفر نیست. کسانی که در بحث اقتصادی و سیاسی می‌توانند به ما کمک کنند ان شاءالله انجام بدهند. اگر پیشکسوتان در بحث فنی کمک کنند، استقبال می‌کنیم. ان شاءالله کمک کنیم استقلال در آسیا به جایگاه واقعی اش برسد. این اتفاق وقتی رقم می‌خورد که همه یکدل باشیم. ان شاءالله این اتفاق امسال و سالهای بعد بیافتد.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: