تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
ماجرا ترابی و رفیعی نقاط مشترک زیادی دارد اما سرنوشت ترابی هنوز مشخص نشده اما خیلی هم بعید نیست که ترابی به دلیل مصدومیتی که از قطر سوغات آورده، نتواند انتظارات را برآورده کند هر چند او در بازگشت انگیزه‌های زیادی دارد.

مهدی ترابی

رویداد۲۴ آن روزها خبری از چندگانه‌ها نبود که برانکو تلاش می‌کرد تیم قوی‌تری دست و پا کند تا در لیگ برتر برای اولین بار به قهرمانی برسد و در لیگ قهرمانان آسیا هم حرفی برای گفتن داشته باشد. برانکو برای تحقق این امر سروش رفیعی که خدمت سربازی‌اش به پایان رسیده بود را از تراکتور جذب کرد.

سروش در نیم‌فصل رؤیایی پرسپولیس یکی از ارکان موفقیت تیم بود و به همراه قهرمانی در لیگ برتر تیم را به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا رساند. سروش که داشت با پرسپولیس به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا نزدیک می‌شد، این تیم را به مقصد قطر ترک کرد. مهم‌ترین دلیل او بازی در تیم ملی و رسیدن به جام جهانی‌ ۲۰۱۸ روسیه بود اما اوضاع بر وفق مراد او نشد و مصدومیت‌های پی‌درپی مچ پا باعث شد حتی در قطر هم دیگر کسی او را نخواهد.

رؤیای بازی در جام جهانی‌ از دست رفت و بازگشت به پرسپولیس التیامی بر دردهای او بود. پنجره‌های بسته پرسپولیس و نیم‌فصل بیرون ماندن، او را از شرایط فوتبالی کاملاً دور کرد و در نیم‌فصل دوم نتوانست جایگاهش را در تیم تثبیت کند. سروش با آمدن کالدرون در لیست مازاد قرار گرفت و از جمع سرخپوشان تهرانی اخراج شد تا درآمدهایی که به خاطر یک فصل حضور در قطر کسب کرده بود، همه‌اش بی‌فایده و بی‌ارزش شود.


بیشتر بخوانید: جزئیات قرارداد میلیاردی مهدی ترابی با پرسپولیس فاش شد


مهدی ترابی با رؤیای کسب درآمدهای نجومی و راهی شدن به لیگ‌های معتبر، پرسپولیس را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تنها گذاشت و به العربی رفت تا ستاره بی‌چون و چرای یک تیم درجه دو در قطر شود اما مصدومیت‌های گاه و بی‌گاه او کاری کرد تا در قطر هیچ تیمی او را نخواهد. در نیم‌فصلی که رامین رضاییان و علی کریمی تیم عوض کردند و بشار هم پرسپولیس را به مقصد قطر ترک کرد، این تنها ترابی بود که جنس دور ریز لیگ ستارگان قطر لقب گرفت.

قطری‌ها وقتی دیدند ترابی همیشه مصدوم است، او را نخواستند. قصه تکراری سروش رفیعی که تنها تفاوتش تلنگر سریع به قطری‌ها بود و حتی منتظر نماندند که ترابی شانسی برای آماده شدن در جریان نیم‌فصل داشته باشد و خیلی زود او را اخراج کردند تا به پرسپولیس بازگردد. 

ماجرا ترابی و رفیعی نقاط مشترک زیادی دارد اما سرنوشت ترابی هنوز مشخص نشده اما خیلی هم بعید نیست که ترابی به دلیل مصدومیتی که از قطر سوغات آورده، نتواند انتظارات را برآورده کند هر چند او در بازگشت انگیزه‌های زیادی دارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: