تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۹
رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: در مورد ادعای یک منبع اروپایی مبنی بر احتمال صدور بیانیه مشترک میان ایران و آمریکا پیش از ضرب‌الاجل سوم اسفندماه، گفت: خیر بعید می‌دانم. برخی به ما گفته‌اند که بررسی می‌کنند تا گام داوطلبانه بردارند، اما در اینکه در قالب بیانیه باشد الان چیزی نمی‌دانم.

محمود واعظی: بعید می‌دانم درباره برجام بیانیه منتشر شود

رویداد۲۴ رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه با "هجمه‌های اخیر نسبت به وی" گفت: این افراد می‌خواهند وارد حاشیه شویم، اما ترجیح می‌دهیم وقت‌مان را برای کار‌های مهم‌تر صرف کنیم.

«محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، در رابطه با "هجمه‌های اخیر نسبت به وی" گفت: این افراد می‌خواهند وارد حاشیه شویم، اما ترجیح می‌دهیم وقت مان را برای کار‌های مهم‌تر صرف کنیم این حرف‌ها تمامی ندارد. افراد بیکار تریبون کم دارند و بنای مطرح شدن دارند به همین علت چنین اظهاراتی علیه دیگری مطرح می‌کنند. تلاش ما بر این است که وارد بازی این افراد نشویم.


بیشتر بخوانید: ظریف: به محض اینکه اقدامی از آمریکا ببینیم ما هم به تعهداتمان بازمیگردیم/ اظهارات بی‌ارزش فایده‌ای ندارد


او در مورد ادعای یک منبع اروپایی مبنی بر احتمال صدور بیانیه مشترک میان ایران و آمریکا پیش از ضرب‌الاجل سوم اسفند گفت: خیر بعید می‌دانم. برخی به ما گفته‌اند که بررسی می‌کنند تا گام داوطلبانه بردارند، اما در اینکه در قالب بیانیه باشد الان چیزی نمی‌دانم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: