تاریخ انتشار: ۱۹:۵۸ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
علی شکارچی مرد دو زنه که در شبکه‌های اجتماعی قوقا به پا کرده را بشناسید

مرد دوزنه اینستاگرامی

رویداد۲۴ عکس‌هایی که او از خود و دو همسرش در صفحه (عمومی) اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

 همان طور که می‌دانید فرهنگ چند همسری در بین کشور‌های خاورمیانه رایج آست همچنین در کشورمان این فرهنگ در برخی از شهر‌ها جا افتاده، اما به صورت رسمی در کشور و در بین عموم مردم به رسمیت شناخته نمی‌شود


پیش از از این نوید ابراهیمی با چهار همسر سوژه رسانه‌های قرار گرفته بود نوید ابراهیمی دارای ۴ همسر بوده که همه آن‌ها تحصیل کرده و دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند.
سیستان و بلوچستان رتبه دوم چندهمسری

براساس آمار‌های اطلس وضعیت زنان و خانواده، بالاترین درصد مردانی که بیش از یک همسر دارند متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» است، این درحالیست که استان سمنان با نرخ ۰.۶۹ درصد نسبت به سایر استان‌ها کمترین میزان چندهمسری را تجربه کرده و در این زمینه رتبه آخر را به خود اختصاص داده است.

نگاهی بر آمار‌های اطلس وضعیت زنان و خانواده که بر مبنای سال ۹۵ تهیه شده، نشان می‌دهد بالاترین درصد زنانی که همسرشان بیش از یک زن دارند، متعلق به استان «سیستان و بلوچستان» و کمترین این زنان متعلق به استان «سمنان» هستند.

به طوریکه ۱۴.۹ درصد زنان استان سیستان و بلوچستان شوهرشان بیش از یک همسر دارد، پس از آن استان هرمزگان با نرخ ۷.۰۳ درصد نسبت به سایر استان‌ها در رتبه دوم قرار گرفته است.

در این میان ۰.۶۹ درصد زنان استان سمنان و ۰.۸۱ درصد زنان مازندران همسرشان بیش از یک زن دارند که نسبت به سایر استان‌ها به ترتیب رتبه ۳۱ و ۳۰ را به خود اختصاص داده‌اند و در وضعیت بهتری قرار دارند
منبع: رکنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: