تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
منصور حقیقت‌پور:
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: به احمدی‌نژاد بگویید اگر جدادعادل دست فرح را بوسیده تو روی مادر چاوز را بوسیده‌ای. ضمن اینکه حرف احمدی‌نژاد تهمت، شایعه و بهتان است. احمدی‌نژاد شخصیت بدی دارد و متاسفانه هیچ کسی را به اندازه خودش قبول ندارد.

حدادعادل دست فرح را بوسید، احمدی‌نژاد هم صورت مادر چاوز را

رویداد۲۴  منصور حقیقت‌پور، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با کاندیداتوری علی مطهری به عنوان یک اصولگرا و شانس او برای اجماع اصولگرایان به عنوان کاندیدای نهایی ۱۴۰۰ از او گفت: بعضی از آقایان شانسی ندارند که در ۱۴۰۰ مجددا مورد تایید قرار بگیرند و فقط می‌خواهند سر زبان‌ها باشند.

او افزود: با شناختی که از این جو اصولگرا دارم بعید می‌دانم حتی حداقل توجهی از جهت معرفی به مطهری شود.

حقیقت پور با اشاره به عدم پذیرش رییسی برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ عنوان کرد: ظرفیتی که در رییسی وجود دارد می‌تواند تولید اجماع کند و اگر او برای کاندیداتوری بیاید هیچ یک از کاندید‌های اصولگرایان محلی از اعراب ندارند. ولی در نبود او سبد کاندیداتوری اصولگرایان متکثر خواهد شد و آرا اصولگرایان بین افراد مختلف پخش می‌شود.

او تاکید کرد: امروز فضا در تب و تاب انتخابات است و می‌گویند می‌آییم و نمی‌آییم و همین شو‌های سیاسی است که انتخابات را خوشمزه می‌کند و نمی‌توان روی این حرف‌ها برای روز انتخابات حساب کرد. افراد آمدن را مزه مزه می‌کنند. ما نباید عصبانی و نباید خوشحال باشیم باید صبر کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

حقیقت پور با اشاره به جدال اخیر حداد عادل با محمود احمدی نژاد تصریح کرد: من احمدی‌نژاد را اصولگرا نمی‌دانم. اگر قبلا هم احساس می‌کردیم احمدی نژاد اصولگرا است در اشتباه بودیم، احمدی‌نژاد بدعتی در فضای سیاسی ما گذاشته است که جرمی بسیار سنگین و نابخشودنی بوده و آن در خصوص آبروی شخصیت‌های نظام است.

او اضافه کرد: شخصیت‌ها معصوم نیستند، ولی اینکه هر کسی باب میل تو نبود با بولدوزر از روی آن‌ها عبور کنی درست نیست. چه کسی برای نظام ماند؟! شاید من با حداد عادل اختلاف نظر سیاسی داشته باشم، اما این حرکت‌ها و پرونده سازی‌های احمدی نژاد را قبول ندارم.

این چهره سیاسی اصولگرا یادآور شد: به احمدی نژاد بگویید اگر او دست فرح را بوسیده تو روی مادر چاوز را بوسیده ای! ضمن اینکه حرف احمدی نژاد تهمت، شایعه و بهتان است. احمدی‌نژاد شخصیت بدی دارد و متاسفانه هیچ کسی را به اندازه خودش قبول ندارد.

او در پایان گفت: اگر احمدی‌نژاد می‌خواست رجایی زمان باشد نباید در مقابل نظر و فتوای رهبری اجتهاد می‌کرد که این اجتهاد باطل است.

منبع: برنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: