تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از بهترین مجامع انتخاباتی ما بود. تعداد اعضای مجمع زیاد شده بود و همین موضوع باعث شد رقابت نزدیکی بین نامزدها شکل بگیرد.

کنایه معاون وزیر ورزش به علی کریمی: ناراحتی او را جدی نمی‌گیریم

رویداد۲۴ معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: تلاش ما این بود که مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال بدون حاشیه و کاملاً آزاد برگزار شود و اگر کسی هم به خاطر تعداد آرا ناراحت شد، آن را جدی نمی‌گیریم.

مهدی علی‌نژاد در پایان رای‌گیری در انتخابات ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و پس از انتخاب مازیار ناظمی به عنوان رئیس جدید این فدراسیون اظهار داشت: به مازیار ناظمی و از سایر نامزد‌ها که با رعایت اخلاق در مجمع شرکت کردند، تبریک گفته و تشکر می‌کنم. فدراسیون اتومبیلرانی ۱۳ ماه با سرپرست اداره شد. من در مجمع سالیانه این فدراسیون گفتم که در بخش همگانی و قهرمانی نیاز به کار بیشتر وجود دارد و ظرفیت این فدراسیون بیشتر از حد فعلی است و معتقدم روز‌های خوبی را در این فدراسیون شاهد خواهیم بود.

وی افزود: رقابت در حال حاضر تمام شده و فضای فدراسیون باید توام با رفاقت و همدلی باشد تا موفقیت حاصل شود.

معاون وزیر ورزش گفت: آموزش یکی از مسائل مهم در کار‌های فدراسیون است که باید با نگاه علمی به آن پرداخته شود. همچنین باید از ظرفیت‌های بین‌المللی استفاده کنیم و برگزاری تور‌های مختلف یکی از این روش‌هاست. موتور فدراسیون اتومبیلرانی باید با سرعت و قدرت بیشتری کار کند.

علی‌نژاد تصریح کرد: شاهد رقابت نزدیکی در انتخابات بودیم و مازیار ناظمی در دور دوم با ۲۵ رای به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. اتومبیلرانی و موتورسواری ظرفیت‌های مغفول زیادی دارد که هنوز از بالقوه به بالفعل تبدیل نشده است. اتومبیلرانی و موتورسواری رشته‌های بسیار جذابی هستند که با آحاد مردم سرکار دارند. علاوه بر این می‌توانند در بخش‌های قهرمانی و حرفه‌ای فعال باشند و درآمدزایی کنند.

وی گفت: وزارت ورزش در این انتخابات هیچ کاندیدایی نداشت و رقابت کاملاً آزاد برگزار شد. برخی از کاندیدا‌ها بحث منتسب بودن به وزارت ورزش را مطرح کردند، ولی ما تصریح کردیم که تنها به دنبال سلامت انتخابات هستیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره عملکرد ورزش ایران در سال ۹۹ عنوان کرد: با وجود کرونا سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم که با هیچ سال دیگری قابل مقایسه نیست. ورزش ما از شیوع این ویروس آسیب جدی دید و ما تلاش کردیم که این آسیب را به حداقل برسانیم.

علی‌نژاد ادامه داد: ما در سال ۹۹ شاهد بازگشایی اماکن ورزشی و راه اندازی ۲۰ لیگ قهرمانی بودیم. همچنین اردو‌های تیم ملی از شهریور ماه دایر شد تا کسب سهمیه‌های المپیک با مشکل مواجه نشود. تیم فوتبال پرسپولیس نیز برای دومین بار در سه سال گذشته نایب قهرمان آسیا شد. امیدواریم در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ با گسترش واکسیناسیون شرایط ورزش کشور بهتر شود.

وی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از بهترین مجامع انتخاباتی ما بود. تعداد اعضای مجمع زیاد شده بود و همین موضوع باعث شد رقابت نزدیکی بین نامزد‌ها شکل بگیرد. تلاش وزارت ورزش این بود که مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال بدون حاشیه و کاملاً آزاد برگزار شود. اگر کسی هم در پایان به خاطر تعداد آرا ناراحت شد، ما آن را جدی نمی‌گیریم.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: