تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تحقق جهش تولید در پگاه:
در راستای تحقق اهداف توسعه ای شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)،۱۶ طرح توسعه‌ای در شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، با حضور مسئولین، افتتاح شد.

صنایع شیر ایران

رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، این پروژه‌ها با حضور حاتم شاکرمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کوروش یزدان مدیرکل روابط کار، علی مظفری مدیرکل بازرسی، کامران کلانی مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و عبداله قدوسی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران، در شرکت پگاه اصفهان، به بهره‌برداری رسید.

شاکرمی در این مراسم با اشاره به اهمیت توسعه در شرکت های تابعه وزارتخانه گفت: راه‌یابی و صادرات به کشورهای اوراسیا با توجه به استانداردهای سخت موجود قابل تقدیر است و پگاه اصفهان از لحاظ کسب استاندارهای کیفیت الگوی مناسبی برای شرکت‌های غذایی، است.

وی گفت: پگاه به تبعیت از سیاست‌های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، سلامت و نشاط در مجموعه کارگری را جزء اولویت های خود، قرار داده است.

عبداله قدوسی نیز با اشاره به اقدامات پگاه در راستای تحقق جهش تولید، تصریح کرد: افتتاح این پروژه‌ها علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار در توسعه صادرات و ارزآوری برای کشور نیز، حائز اهمیت است.۱۶ طرح توسعه‌ای در پگاه اصفهان افتتاح شد

مدیرعامل صنایع شیر ایران، اقدامات اساسی و زیرساختی، تکمیل تجهیزات و توسعه زیرساخت‌ها و سرمایه گذاری‌های ماندگار صورت گرفته در کنار توجه به کار تیمی در پگاه اصفهان را به‌عنوان الگو و نمونه شرکت های بهره ور مجموعه هلدینگ برشمرد که باید در همه شرکت‌های گروه، نهادینه شود.

عبداله کاشانی زاده مدیر عامل پگاه اصفهان نیز، حضور قدرتمند واحدهای نظام پیشنهادات و تحقیق و توسعه را از عوامل ارتقاء بهره‌وری در شرکت، برشمرد.

در حاشیه این مراسم و با حضور مدیران عامل شرکت‌های بازرگانی، پخش سراسری پگاه گلپایگان، شیرخشک نوزاد و پخش سراسری پگاه منطقه چهار، از برترین پیشنهادات ارائه شده سال ۹۹ از جمله ساخت دستگاه UHT، ساخت دستگاه اشتفان و CIP مرکزی، تقدیر شد.

۱۶ طرح توسعه‌ای در پگاه اصفهان افتتاح شد

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: