تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

مجمع تشخیص FATF را به مجلس برمی‌گرداند؟

نماینده شیروان در مجلس در پاسخ به این سوال که ایا مجمع تشخیص این لوایح را به مجلس باز می گرداند یا خیر، گفت: فکر نمی کنم. مجلس یازدهم در این زمینه موضع خود را اعلام کرد و بیشتر انعکاس موضع بود تا اینکه بخواهد لوایح به مجلس برگردد.

مجمع تشخیص، FATF را به مجلس برمی گرداند؟

رویداد۲۴ علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس یازدهم، در پاسخ به این سوال که آیا مجلس یازدهم در مورد FATF به مجمع تشخیص پیشنهاداتی ارائه کرده است، گفت: ما پیشنهادی نداده ایم فقط بیانیه ای را امضا کردیم تا این لوایح به مجلس یازدهم برگردد؛ پیشنهاد اجرایی نداده ایم، فقط درخواست داده ایم که اگر قرار است در مورد این لوایح تصمیم گرفته شود باید این لوایح به مجلس برگردد.


بیشتر بخوانید: اختلاف جدید بر سر FATF / سرنوشت لوایح پولشویی در مجمع تشخیص چه می‌شود؟


او  در ادامه در رابطه با اینکه آیا بازگشت این لوایح به مجلس از لحاظ حقوقی دارای ایراد نیست، گفت: به عنوان نماینده مجلس یازدهم موضع خود را اعلام کردیم اینکه مجمع می خواهد تصمیم بگیرد لازم است مجلس یازدهم در این زمینه موضع خود را اعلام کند. 

نماینده شیروان در پاسخ به این سوال که ایا مجمع تشخیص این لوایح را به مجلس باز می گرداند یا خیر، گفت: فکر نمی کنم. مجلس یازدهم در این زمینه موضع خود را اعلام کرد و بیشتر انعکاس موضع بود تا اینکه بخواهد لوایح به مجلس برگردد.

منبع: برنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: تصویب fatf ، fatf
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: