تاریخ انتشار: ۲۱:۰۴ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
مدافع پرسپولیس بعد از دقایقی حضور در لایو اینستاگرامی صفحه شخصی خود به تنها گفتن جملاتی کوتاه درباره آینده‌اش بسنده کرد.

کنعانی در پرسپولیس ماندنی شدرویداد۲۴ محمدحسین کنعانی زادگان که این روزها شایعات زیادی را در خصوص جدایی‌اش از پرسپولیس متوجه خود می‌بیند، در پایان تمرین امروز تیمش و در شرایطی که سوار بر خودروی کروک خود بود، بعد از دقایقی که لایو خود را مشغول نشان دادن شرایط پایان تمرینش سپری کرد، در میان هجوم کامنت‌هایی از سوی هوادارانش که درباره آینده‌اش در این تیم و وضعیت تمدید قرارداد و پیشنهاداتی که داشت، سوال می‌کردند به گفتن جملاتی کوتاه بسنده کرد و لحظاتی بعد نیز بدون خداحافظی لایو کوتاهش را پایان داد.

کنعانی زادگان در این خصوص گفت: پیشنهاد هست اما می خواهم بگویم که به تمام فکر و ذکرم را تا پایان فصل روی پرسپولیس گذاشته‌ام.

لحظاتی بعد از این جملات و در حالیکه به نظر می‌رسید او همچنان قصد پاسخگویی به دیگر سوالات پرتعداد هواداران این باشگاه برای پایان دادن به نگرانی جدایی‌اش را دارد، این ارتباط با توجه به قطعی اینترنت پایان یافت و اکنون باید دید او چه زمانی به طور رسمی موضع خود در قبال پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی پرسپولیس را اعلام خواهد کرد.

مسوولان پرسپولیس از چندی پیش تلاش خود برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان مدنظر این تیم برای فصل آتی را آغاز کرده‌اند که درخواست چندباره آنها از سوی کنعانی زادگان رد شده است. موضوعی که امروز نیز در نشست خبری ابراهیم شکوری به توضیح آن پرداخت و مدعی شد نفرات ملی پوش این باشگاه پیشنهادات نجومی از لیگ های حوزه خلیج دریافت کرده‌اند و اگر تمایل آنها به تمدید قرارداد نباشد، کار باشگاه برای راضی کردن آنها سخت خواهد بود.

نکته جالب توجه اما در همین حین کامنت علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش و سابق پرسپولیس در لایو اینستاگرامی کنعانی زادگان بود. دروازه بان حال حاضر انتورپ نیز که فصل گذشته از این تیم جدا شده بود در این کامنت خطاب به کنعانی زادگان گفته است: حسین؟ دو سه ماه دیگر روت می‌شه برای این هوادارای دوست داشتنی لایو بذاری؟

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: