تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

آذری‌جهرمی یا فرهاد مجیدی؛ حق با کدام است؟

آذری جهرمی طرفداری‌اش را پنهان نمی‌کند و این را بار‌ها در بوق و کرنا کرده است.

توهین فرهاد مجیدی به آذری‌جهرمی

رویداد۲۴ آذری جهرمی مثل تمام این ماه‌های گذشته باز هم برای استقلالی‌ها کری خواند، این‌بار شکست در دربی و از دست رفتن قهرمانی برای چندمین سال پیایی کمی فضا را ملتهب‌تر از قبل کرد و واکنش‌ها تند و تیز بوده از ادبیات عجیب فرهاد مجیدی تا بی‌شمار واکنش‌های مجازی. در این‌جا از زوایای مختلف به ماجرا نگاه کرده‌ایم.

آذری‌جهرمی یا فرهاد مجیدی؛ حق با کدام است؟

چه اشکالی دارد اگر وزیر مملکت طرفدار یک تیم باشد؟

حمله به وزیر جوان.اتهام؟طرفداری از تیم پرسپولیس.هر بار که آذری جهرمی در فضای مجازی کری می خواند تا چند روز حاشیه به همراه دارد.سوال اینجاست که آیا یک وزیر یا یک چهره سیاسی فارغ از پست و مقامی که دارد می تواند طرفدار یک تیم باشد یا نه؟همه ما می توانیم یک تیم را دوست داشته باشیم،می توانیم عاشق یک خواننده باشیم و هزار و یک علاقه عادی در زندگی.خیلی از ماها ممکن است امروز که طرفدار یک تیم هستیم در سال های آینده به پست و مقام های مختلفی برسیم.آیا باید همه چیز را کتمان کنیم؟می گویم آذری جهرمی اتفاقا شهامت زیادی دارد که طرفداری اش از پرسپولیس را فریاد می زند،کری می خواند و با تیم رقیب کل کل می کند.او وزیر این مملکت است و این شغل او به حساب می آید اما در ساعات غیراداری یک فرد معمولی است که می تواند از حق شهروندی و هواداری اش استفاده کند،عاشق یک تیم باشد و برای تیم های دیگر کری بخواند.

هیچ ایرادی ندارد که یک وزیر طرفدار یک تیم باشد.هیچ ایرادی ندارد که کری بخواند و مثل یک هوادار فوتبال به استادیوم برود،حتی بوق دستش بگیرد و برای تیم محبوبش بوق بزند.این از جذابیت های فوتبال است و نمی شود به آن خرده ای گرفت.در دنیای فوتبال سیاست مداران زیادی بوده و هستند که از تیم های مختلف طرفداری می کنند.در همین ایران هم چهره های سیاسی از تیم های مختلف به خصوص پرسپولیس و استقلال طرفداری کرده اند.حالا بعضی ها اهل کری خواندن نبوده اند اما آذری جهرمی اهل کری خواندن است،حتی فحاشی ها در فضای مجازی را به جان می خرد به قول خیلی ها شان خودش به عنوان یک وزیر را پایین می آورد و کری های استادیومی(که باز هم می گویند در جایگاه یک وزیر نیست)می خواند و باز از تیم مورد علاقه اش حمایت می کند.

می شود این فضا را خیلی جدی نگرفت تا حدی که سرمربی استقلال او را بیشعور خطاب نکند،باشگاه استقلال پیگیر توییت هایی که او می زند نباشد و پیشکسوتان استقلال هم در تلویزیون به کل کل های او بیش از اندازه توجه نکنند.این فقط فوتبال است با همه کری خوانی هایی که در آن وجود دارد و هر کسی در هر پست و مقامی می تواند فوتبالی باشد و از فوتبال لذت ببرد.حالا بعضی ها خیلی رعایت می کنند و حساس به خاطر جایگاهی که دارند و بعضی ها در همان سطحی که هستند کری می خوانند،کل کل می کنند و بی خیال این می شوند که در راس یک وزارت خانه قرار دارند!این فقط فوتبال است...

حمله شدیداللحن مجیدی به آذری‌جهرمی

سرمربی استقلال به استوری آذری جهرمی، وزیر ارتباطات واکنش تندی نشان داد.

باشگاه استقلال پیگیر استوری وزیر ارتباطات

استوری وزیر ارتباطات اما با واکنش مسئولان استقلال مواجه شده و آنها قصد پیگیری این مساله را دارند.

علی غفار مدیررسانه ای استقلال در نشست خبری بعداز بازی در این خصوص گفت: «باشگاه استقلال قبل از دربی بیانیه داد و خواستار قضاوت عادلانه بود، اما باز هم حق باشگاه و هواداران تضییع شد. نزدیک به هفت کارشناس نظر به پنالتی روی مهدی قایدی داشتند. ظاهراً آذری جهرمی هم استوری گذاشته و کنایه به ستاره‌های استقلال هم زده است که باشگاه استقلال پیگیر آن خواهد بود.»

باید دید استقلالی ها چطور جواب این کری خوانی وزیر جوان ارتباطات را خواهند داد.

همچنین هواداران نسبت به استوری وزیر ارتباطات واکنش نشان دادند.

چه اشکالی دارد اگر وزیر مملکت طرفدار یک تیم باشد؟

چه اشکالی دارد اگر وزیر مملکت طرفدار یک تیم باشد؟

چه اشکالی دارد اگر وزیر مملکت طرفدار یک تیم باشد؟

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
1
0
حق با آقای جهرمی است . طرف سوخته و دنبال بهانه می گرده
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: