زاکانی: تحریم را از طریق امریکا نمی‌توان برداشت، باید با تکیه بر ظرفیت داخل، آن را برداشت | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۰ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۰
علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اقتصاد ایران وابسته به نفت نیست و می‌توانیم مسیری برویم که هیچ وابستگی به آن نداشته باشیم. نفت اسمی در تحریم است، اما رسما بالغ بر یک میلیون بشکه میفروشیم و اساس این تحریم نه ترک بلکه آسیب بسیار جدی خورده است. وی افزود: تحریم را با آمریکا نمی‌توان برداشت، تحریم‌ها را با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی می‌توان برداشت.

واکشن زاکانی به تحریم های آمریکارویداد۲۴ نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مناظره مطلوب مناظره دو به دو است تا معلوم شود عیار آدم‌ها چقدر است، اما رسانه ملی در برگزاری این نوع مناظره محدودیت دارد.

علیرضا زاکانی بعد از ضبط برنامه تبلیغاتی اش در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مناظره دیروز افزود: اگر مناظره دو به دو باشد دیگر افراد شعار نمی‌دهند.

وی گفت: کسی که خود را نماینده یک تفکر می‌داند باید وقتی از او دعوت به مناظره می‌شود، استقبال کند و درخواست‌های زیادی از طرف دانشگاه‌ها شد، اما نیامدند.

زاکانی افزود: مناظره مطلوب مناظره دو به دو است، اما چون هفت نامزد هستند هماهنگی این نوع مناظره برای صدا و سیما سخت است و اینکه کسی دنبال بهانه بگردد و بخواهد با بهانه جویی زحمات صدا و سیما را زیر سوال ببرد، از انصاف خارج است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا همچنان مصر هستید با برخی از این نامزدان به صورت دو به دو در دانشگاه‌ها مناظره کنید؟ گفت: من قبلا هم از آن‌ها دعوت کردم که نیامدند و باز دعوت می‌کنم و حاضرم با همه درباره برنامه‌ها و ایده‌ها و تحول در کشور مناظره کنم.

زاکانی گفت: برای آن‌ها که رویکرد انشاخوانی دارند هم حاضرم کار اضافی کنم و وقتم را به آن‌ها بدهم به شرط آن که کاغذ‌های شان را کنار بگذارند.

علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اقتصاد ایران وابسته به نفت نیست و می توانیم مسیری برویم که هیچ وابستگی به آن نداشته باشیم. نفت اسمی در تحریم است اما رسما بالغ بر یک میلیون بشکه میفروشیم و اساس این تحریم نه ترک بلکه آسیب بسیار جدی خورده است.

وی افزود: تحریم را با آمریکا نمی توان برداشت، تحریم ها را با تکیه بر ظرفیت های داخلی می توان برداشت.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: