محسن رضایی: رابطه خوبی که بین من و رهبری وجود دارد، دست من را برای خدمت بازتر می‌کند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رابطه خوبی که بین من و مقام معظم رهبری وجود دارد، دست من را برای خدمت بازتر می‌کند که با رهنمود‌های ایشان، سیاست‌های کلی ابلاغی ایشان را اجرا کنم و تحولی اساسی را از بالا تا پایین با دست شما پیاده کنم.

محسن رضایی: رابطه خوبی که بین من و مقام معظم رهبری وجود دارد، دست من را برای خدمت بازتر می‌کند

رویداد۲۴  محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه ۱۹خرداد ۱۴۰۰در گردهمایی اقوام ایرانی گفت: سال ۱۴۰۰ سال گشایش امور خواهد بود و غم و غصه‌ها کنار خواهد رفت و آغاز دوران جدیدی را برای شکوفایی ملت ایران در میدان اقتصاد و صعنت و کشاورزی، فرهنگ و برادری و دوستی شروع خواهیم کرد. این آغاز برای وحدت و برادری و دوستی همه اقوام سربلند ایرانی است. من از عزیزانی که در اینجا جمع شده اند تشکر می‌کنم.

وی افزود: من دولتم را با کمک همه اقوام ایرانی شکل خواهم داد. هیچ قوم و استانی در دولت من، بدون نماینده نخواهد بود. از برادران اهل سنت، اعراب، ترک ها، بلوچ ها، کرد‌ها و همه استان‌ها وزیر و معاون وزیر خواهیم داشت. ما انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را با هم و در کنار هم برپا کردیم و در دفاع مقدس کنار هم بودیم. نمی‌شود که ۲۵استان در اداره کشور نقش نداشته باشند. دو جناح سیاسی که با هم دعوا دارند و بقیه آحاد ملت را از قطار انقلاب پیاده کرده اند.

رضایی گفت: دولت ما قطار انقلاب را بزرگ خواهد کرد و صندلی برای سوار شدن ایرانیان خارج از کشور هم در نظر خواهد گرفت. پنجاه درصد جامعه ما را بانوان تشکیل می‌دهند و باید فعال شوند. جوانان ما الان بیکار و کارخانجات ایرانی تعطیل هستند. اقوام ایرانی و اقلیت‌ها را به عنوان فرصت و کلید طلایی پیشرفت باید دید و نه تهدید. اقوام ایرانی، کشور را تا کنون حفظ کرده اند. اکثر مرز‌های ما را در طول تاریخ برادران اهل سنت حفظ کرده اند و دشمن را متوقف کرده اند.


بیشتر بخوانید: راستی آزمایی آمارهای اقتصادی کاندیداها در دومین مناظره انتخابات/ چه کسی دروغ بزرگتری گفت؟


این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به پرچم مقدس ایران بر روی قلب خود گفت: این پرچم بر روی سینه من، نشان می‌دهد که دولت جدیدی برای بالا آمدن نقشه و برافراشته شدن پرچم ایران تشکیل می‌شود و بازی جناحی را کنار می‌گذاریم و از شایستگان همه جناح‌ها استفاده می‌کنیم. ما به کسی سهم نمی‌دهیم، ما حق آن‌ها را می‌دهیم. ما حق اقوام، جوانان، بانوان، اهل سنت و شیعیان استان‌های دیگر را بدون منت و با تکریم می‌دهیم.

وی افزود: من دست همه اقوام ایرانی را می‌بوسم و به این بوسه افتخار می‌کنم. واقعا به اقوام ایرانی عشق می‌ورزم. به زابل مظلوم که از خشک شدن هامون صدمه دیده است، به بندری ها، به بوشهری‌ها عشق می‌ورزم. به برادران عزیز عربم که جانانه در مقابل صدام ایستادند و علی هاشمی‌ها را تقدیم کردند. کمتر کسی علی هاشمی را می‌شناسد، عرب با غیرتی که در سوسنگرد و حمیدیه در مقابل صدام ایستاد. از اولین کسانی که مقاومت کردند، برادران عرب ما بودند. کرد‌های ایلامی، کرمانشاهی، کردستانی ها، سنندج و مریوان، مهاباد ما عزیز ما، خوی و ارومیه، تبریز و مراغه و اردبیل عزیز، گیلان و مازنداران و گلستان، خراسان شمالی و جنوبی، مشهد عزیزما، اصفهان و یزد و همه و همه بی نظیرند. همه مردم ایران سرمایه بی نظیر و عظیمی را به نام اقوام ایرانی تشکیل داده اند.

رضایی گفت: امثال قاسم سلیمانی در میان جوانان گمنام و ناشناخته ایرانی زیاد است و از میان اقوام ایرانی چنین اسطوره‌هایی بر می‌خیزند و پرچم ایران را با عزت بر قله‌های دنیا نصب خواهند کرد. مهم این است که حق را به حق دار بدهیم و به این مشکلات پایان بدهیم.

وی افزود: سالانه پنجاه میلیارد دلار از یارانه‌های پنهانی که از جیب این ملت به جیب مفت خور‌ها می‌رود. دیشب در مناظره گفتم که با حرف مفت نمی‌توان کشور را اداره کرد، بر این اساس است که نمی‌توان کشور را با این وضع اداره کرد. کدام خانواده ایرانی می‌داند فردا قیمت مسکن و گوشت و حمل و نقل چقدر می‌شود؟ بورس چه می‌شود؟

رضایی گفت: رابطه خوبی که بین من و مقام معظم رهبری وجود دارد، دست من را برای خدمت بازتر می‌کند که با رهنمود‌های ایشان، سیاست‌های کلی ابلاغی ایشان را اجرا کنم و تحولی اساسی را از بالا تا پایین با دست شما پیاده کنم. سربازان ما در ساحل مدیترانه دارند از صلح وامنیت پاسداری می‌کنند و شایسته نیست که خانواده‌هاشان نگران وضع معیشت باشند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
سید علی پرورش
|
Slovakia
|
۰۴:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
0
0
اینکه به سرلشکر محسن رضایی می گویند سلطان گاف ؛ خیلی هم بی ربط نیست.مخصوصا ایشان در جریان فعالیت های انتخاباتی خویش بعضی وقت ها به رازهایی اشاره می کنند که هر کدام از آنها میلیون ها داستان در بطن خود دارند.مثال همین جمله بالا که فرموده اند « رابطه خوبی که بین من و رهبری وجود دارد؛ دست من را برای خدمت بازتر می کند»معنا و مفهوم این جمله این است که هر رییس جمهوری که سر کار بیاید فقط در صورتی می تواند به مردم بهتر خدمت کند که رابطه بهتری با رهبری داشته باشد.حالا فرض کنید مردم رییس جمهوری را انتخاب کنند که دست بر قضا رابط خوب و شخصی با رهبری ندارد؛نتیجه این می شود که رییس جمهور منتخب مردم نمی تواند برای مردم کاری کند.
این یعنی اصل رابطه است و باقی چیزها مثل انتخابات و قانون و شرح وظیفه و تفکیک قوا همه کشک است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: