اجرای محدودیت‌های تردد ادامه دارد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۵ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت‌های تردد برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا کماکان ادامه دارد.

محدودیت های کروناییرویداد۲۴ سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت‌های تردد برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا کماکان ادامه دارد.

وی افزود: بر این اساس ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای گروه قرمز و نارنجی و همچنین خروج خودروها با پلاک بومی از این شهرها ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: تردد به و از شهرهای گروه زرد به سایر شهرهای گروه زرد بلامانع می‌باشد.

به گفته شیرانی محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تردد خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی بار، کالا و مسافر از این محدودیت‌ها مستثنی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: با توجه به تغییرات رنگبندی شهرها حتماً هموطنان قبل از سفر از آخرین وضعیت محدودیت شهرها مطلع شوند و بعد اقدام به حرکت نمایند.

شیرانی گفت: برای اطلاع از آخرین وضعیت رنگبندی شهرها از سامانه ماسک و اطلاعیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا استفاده نمایند.

وی ادامه داد: تردد در محدوده دو استان تهران و البرز یکپارچه دیده شده و خودروهای با پلاک این دو استان می‌توانند تا آخرین نقطه این استان‌ها تردد نمایند.


بیشتر بخوانید: افزایش خشونت خانگی در همه‌گیری کرونا


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: ثبت تخلفات ترددهای غیرمجاز در این طرح توسط دوربینهای شهری و جاده‌ای به صورت هوشمند انجام می‌گیرد.

شیرانی در پایان گفت: مجوزهای تردد برای سفرهای ضروری از طریق فرمانداری‌ها صادر می‌گردد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: