تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
آرمان رمضانی مهاجم سابق پرسپولیس می‌گوید از اول هم قرار بود به استقلال بیاید، اما سرخ‌پوش شده بود.

آرمان رمضانی

رویداد۲۴ آرمان رمضانی که امروز به باشگاه استقلال رفته بود، درباره شرایط تیمش بیان کرد:‌ شرایط ما خوب است. تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم. برخی مشکلات وجود دارد که انشاالله به زودی حل می‌شود.

وی ادامه داد: تمرینات پرفشاری را پشت سر می‌گذاریم. انشاالله بازی‌ها شروع شود، اتفاقات خوبی می‌افتد.

مهاجم استقلال درباره شروع گلزنی‌هایش در این تیم تاکید کرد: خداراشکر می‌کنم که این اتفاقات افتاده است. من هنوز کار مهمی برای استقلال نکردم. دوست دارم شرایط بهتری رقم بخورد و گل‌های مهم تری برای تیمم بزنم.


بیشتر بخوانید: قراردادهای نجومی؛ دردسر بزرگ باشگاه استقلال


رمضانی درباره اتفاقاتی که طی ماه‌های گذشته برایش افتاد، گفت: امسال برخی با هر لحنی با من برخورد کردند. با این حال همیشه سعی کردم به همه احترام بگذارم. همیشه هم سکوت کردم. راه درست همین بود و بچه‌ها هم خیلی به من کمک کردند. از آقافرهاد مجیدی، بازیکنان و باشگاه ممنونم. همه جوری برخورد کردند که شرایطم بهتر شد.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر به عقب برگردیم، بازهم در نیم فصل از استقلال به پرسپولیس می‌آمدی،‌تاکید کرد: واقعیت این است اول فصل قرار بود به استقلال بروم اما اتفاقاتی افتاد که نشد و بعدا درباره اش صحبت می‌کنم. قطعا اگر به عقب برگردیم، بازهم نیم فصل استقلالی شوم. حتی اگر نیم فصل هم نمی‌آمدم مطمئن هستم در آینده این اتفاق می‌افتاد. حرف‌های زیادی دارم اما الان تمرکزم روی موفقیت باشگاه بزرگ استقلال است و بعد هم به فکر خودم هستم. وقت هست و در آینده درباره اش حرف می‌زنم.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: