برندگان جایزه بین‌المللی عکس سینا | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
جشنواره عکس سینا که در ایتالیا برگزار می‌شود یکی از مسابقات عکاسی پرطرفدار دنیاست. در رقابت سال ۲۰۲۱ ده‌ها هزار عکس برای شرکت در این جشنواره ارسال شد. مسعود میرزایی عکاسی ایرانی با اثری به نام" دریاچه " برنده جایزه بین‌المللی عکس سینا ۲۰۲۱ شد.

برندگان جایزه بین‌المللی عکس سینا" دریاچه " اثری از مسعود میرزایی که برنده جایزه بین‌المللی عکس سینا کشور ایتالیا شد.

رویداد۲۴ جشنواره عکس سینا در ایتالیا یکی از پرمشارکت‌ترین مسابقات عکس بین المللی تا به امروز است. عکسی به نام " دریاچه " اثر مسعود میرزایی برنده جایزه بین‌المللی عکس سینا شد.

این اثر تصویری از دریاچه ارومیه است که میان دو استان آذربایجان غربی و استان آذربایجان شرقی قرار گرفته و بزرگ‌ترین دریاچهٔ آب شور در خاور میانه، و ششمین دریاچهٔ بزرگ آب شور دنیا است.

این عکس از میان ده‌ها هزار عکسی که از ۱۳۷ کشور به این مسابقه راه یافتند برنده رقابت شدند. این جشنواره شامل ۱۷ بخش بود.

سفر‌ها و ماجراجویی، چهره‌ها و شخصیت‌های جذاب، زیبایی طبیعت، حیوانات در زیستگاهشان، معماری و فضا‌های شهری، ورزش در عمل، مستند و عکاسی خبری، عکاسی خیابانی، شهر‌های خالی، داستان سرایی، فیلم مستند کوتاه و... موضوع آثاری بود که به این جشنواره راه یافتند.

در این رقابت دو گروه هنرمندان حرفه‌ای و آماتور از سراسر جهان آثار خود را به جشنواره ارسال کردند. هنرمندان می‌توانستند بصورت انفرادی و تیمی در جشنواره شرکت کنند.

در تصاویر روز عکس‌های برنده این جایزه را در سال‌های ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را ببینید.

منبع: BOREDPANDA

 
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: