واکنش تند میرزایی به حمایت موتورسواران زن از رئیسی/ مصداق بارز هدف وسیله را توجیه می‌کند است | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۱ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
 یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: آمدن زنان موتور سوار برای حمایت از رئیسی رفتار دوگانه نیست، بلکه برای یک جریان هدف وسلیه را توجیه می‌کند.

پیش بینی نتیجه انتخابات ۱۴۰۰

رویداد۲۴ جلال میرزایی، درباره این که تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری دوچرخه سورای زنان برای برخی از علما محلی از اعراب داشت و آن را خلاف شأن جامعه می‌دانستند؛ چگونه می‌شود به هنگام انتخابات مشاهده می‌کنیم نه تنها با این مسئله مشکلی ندارند حتی زنان موتور سوار حامی خودشان را هم به میدان می‌آورند، این رفتارهای دوگانه ناشی از چیست، گفت: دوگانی رفتاری در میان نیست چرا که این جریان مدت‌هاست به  گونه دیگری فکر می‌کند.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مدت‌ها است این جریان  به این جمع بندی رسیده‌اند که هدف وسیله را توجیه می‌کند.


بیشتر بخوانید: عدم انصراف از کاندیداتوری مشکل اصلی اصولگرایان


وی افزود: شب گذشته هر بلایی سر قاضی‌زاده هاشمی آوردند تا انصراف دهد. برای یک جریان خاص در کشور هدف مهم است و برای رسیدن به آن هم از هر ابزاری استفاده می‌کنند.

وی یادآور شد: به خاطر دارم اوایل انقلاب آن چیزی که انقلابی‌ها مانند شهید مطهری می گفتند این بود که وجه تمایز اندیشه اسلامی با مارکسیست‌ها این است که ؛ مارکسیست‌های مارکس معتقد بودند هدف وسلیه را توجیه می‌کند اما در اسلام این گونه نیست.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من نمی‌دانم این گونه رفتارها را چه گونه می‌توان توجیه کرد؟ غیر از این است که بگویم هدف وسلیه را توجیه می‌کند و برای جریانی در کشور همین مهم است؟

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
0
2
یک بام و صد هوا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
0
0
خوب این پدرزن ریسی علم الهد چراساکت است ایشان می گفت دوچرخه سداری خانم تن امامان وپیعمبران به لرزه درمی اید چطورموتورسوان برای تبلع ربسی جلاد وادم کش دارند تبلیع می کنند ایشان درمشهد سکوت اختیارکرد؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: