بلایی که قرارداد‌های سنگین برسر استقلال آورد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۲ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
استقلال این روز‌ها هر چه می‌کشد از قرارداد‌های سنگین و بی حساب و کتاب ابتدای فصل می‌کشد.

بدهی استقلالرویداد۲۴ بارها و بارها نوشتیم که به یک بازیکن باید به حد و اندازه اش پول داد. در ابتدای فصل استقلال با بازیکنی 7 میلیاردی قراردادبست که با هیچ متر و معیاری 2 میلیارد تومان هم نمی ارزید اما مدیران وقت باشگاه تحت تاثیر 4 تا صفحه و کانال در فضای مجازی چوب حراج را بلند کرده و چنان بلایی برسر استقلال آوردند که حالا بازیکن خیلی شیک و مجلسی در تمرینات شرکت نمی کند و هیچ کس هم نمی تواند به او بگوید بالای چشمت ابروست!می دانید چرا ؟ چون در یک کلام حق با بازیکن است و پولش را می خواهد.

بهر حال این بازیکنان با زور اسلحه که قراردادهای نجومی نبسته بودند. آنها مذاکره کردند و ناگهان در طبقه 23 هتل آزادی قیمت ها 2 و 3 برابر شد!این که این وسط چه اتفاقاتی افتاد را هیچ کس نمی داند اما مسلما در این ماجرا نه محمود فکری مقصر بود و نه فرهاد مجیدی و هر چه بود به ضعف آشکار مدیریت برمی گشت.


بیشتر بخوانید: گیتاریست استقلال ساز جدایی کوک می‌کند؟


استقلال حالا چوب همان قراردادهای بی حساب و کتاب اول فصل را می خورد. قراردادهایی که در آن نه شان پیراهن استقلال رعایت شد و نه شان نام بزرگ این تیم پرطرفدار . حالا این که حضرات مدیر! که آن قراردادها را بستند الان کجا تشریف دارند و از شهرتی که با استقلال کسب کردندچطور لذت می برند ، مهم نیست . مهم این است که استقلال چوب ندانم کاری و کار نابلدی مدیران خود را می خورد .

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: