تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - ۰۵ تير ۱۴۰۰
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به حاکمیت آسمان صاف و جوی پایدار در کشور، از وزش باد شدید گاهی همراه با رگبار و رعد و برق در شرق کشور خبر داد.

اخبار هواشناسی

رویداد۲۴ صادق ضیاییان مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی طی ۵ روز آینده آسمانی صاف و جوی پایدار در کشور حاکم است، اظهار کرد: طی این مدت در شرق و جنوب شرق به‌ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید و گردوخاک رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: از امروز (۵ تیر) تا اواخر هفته برای جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات جنوب کرمان و شمال شرق هرمزگان در بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر و گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از فردا (۶ تیر) تا اواخر هفته در برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر گاهی بارش پراکنده، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد.


بیشتر بخوانید: هوای تهران گرمتر می‌شود


وی همچنین خاطرنشان کرد: از امروز (۵ تیر) تا اواسط هفته جاری شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

ضیاییان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۶ تیرماه) صاف، در بعدازظهر نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۶ سانتیگراد و طی روز دوشنبه (۷ تیرماه) صاف، در بعدازظهر نیمه‌ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: