تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۰
یک هفته شلوغ در جبهه داده های اقتصادی است و استراتژیست های جی پی مورگان معتقدند که سیگنالهای کلی همچنان برای بیت کوین نزولی هستند.

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین و جهت قیمت طلا

رویداد۲۴ بر اساس گزارش اقتصادنیوز، گزارش مشاغل ایالات متحده در روز جمعه مهمترین رویداد اقتصادی هفته آینده خواهد بود، سرمایه گذاران امیدوارند که علائم بهبود در بازار کار پس از دو ماه رشد شغل کمتر از حد انتظار داشته باشند. سه ماهه دوم در حال پایان است و ناظران بازار به دنبال شش ماه آینده پس از نیمه اول قوی تا سال ۲۰۲۱ هستند. OPEC پلاس روز پنجشنبه با تجار انرژی دیدار می‌کند و پیش بینی می‌کند که با ادامه بهبود روند چشم انداز تقاضا، تولید افزایش یابد. در همین حال، داده‌های تورم روز چهارشنبه منطقه یورو می‌تواند عزم بانک مرکزی اروپا را در مورد افزایش قیمت‌های کوتاه مدت گذشته آزمایش کند.

هفته برای دلار:

امار اطمینان مصرف کننده برای ماه ژوئن (خرداد/تیر) شرایط بازار را در روز سه شنبه پیش تعیین می‌کند.

سپس تمرکز به ارقام تغییر شغل غیر مزرعه‌ای ADP در روز چهارشنبه و ادعا‌های بیکاری در روز پنجشنبه قیمت دلار را تغییر خواهد داد. در پایان هفته، لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی و نرخ بیکاری ایالات متحده همه چیز تحت شعاع قرار می‌دهد.

سایر آمار‌ها شامل شماره‌های Chicago PMI، Manufacturing PMI، تجارت و سفارشات کارخانه است. با محرومیت از اعداد وخیم، با این حال، این آمار باید بر روی دلار تأثیر بگذارد. در هفته، دلار با افت ۴۱/۰ ٪ به ۹۱.۸۵۱ رسید.

هفته برای یورو:

یک هفته شلوغ در جبهه داده‌های اقتصادی است. آمار‌های اقتصادی منطقه یورو در روز سه شنبه مورد توجه قرار خواهد گرفت. سپس تمرکز بر روی هزینه‌های مصرف کننده فرانسوی و آمار بیکاری آلمان در روز چهارشنبه خواهد بود.

روز پنجشنبه، تولید PMI برای ایتالیا و اسپانیا و شماره‌های نهایی برای فرانسه، آلمان و منطقه یورو جلب توجه می‌کند. در پایان هفته، آمار فروش خرده فروشی آلمان نیز تأثیر خواهد گذاشت.

با تشنج بازار درباره تورم، اعداد تورم قبل از ماه ژوئن (تیر) برای کشور‌های عضو و منطقه یورو نیز در هفته تأثیر خواهند گذاشت.

یورو هفته با افزایش ۰.۶۱ ٪ به ۱.۱۹۳۵ دلار رسید.

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین و جهت قیمت طلا

هفته برای بیت کوین:

هفته گذشته برای بازار رمزنگاری بی ثبات بود، زیرا بیت کوین (BTC) در اواسط هفته از سطح ۳۶ هزار دلار به ۲۹ هزار دلار کاهش یافت تا بعدا بیشترین ضرر را بدست آورد. بیت کوین با قیمت ۳۱ هزار دلار تا ۳۲ هزار دلار معامله شد - محدوده اصلی پشتیبانی که می‌تواند فعالیت‌های چند هفته آینده در بازار ارز‌های رمزپایه را تعیین کند.

اکثر altcoin‌ها BTC را در طول هفته دنبال کردند و هیچ شکست مستقیمی نداشتند. در این سناریوی بی ثبات، معامله گران احتمالاً از موقعیت‌های اهرمی اجتناب می‌کنند.

در میان نگرانی‌ها در مورد توقف چین در سکو‌های استخراج BTC و همچنین عدم حمایت از موسسات برتر، BTC در اواسط هفته به زیر ۳۰ هزار دلار کاهش یافت. استراتژیست‌های JP Morgan معتقدند که سیگنال‌های کلی همچنان برای BTC نزولی هستند.

هفته برای طلا:

سردرگمی پیرامون پیام فریبنده بانک مرکزی فدرال و به دنبال آن شهادت سخنان جروم پاول نوسانات و عدم اطمینان زیادی ایجاد کرده است که باعث می‌شود طلا درست زیر ۱۸۰۰ دلار در هر اونس باشد.

تحلیلگران هفته آینده روی طلا صعودی باقی می‌مانند، اما توجه دارند که برای فلزات گرانبها نقص سطح ۱۸۰۰ دلار در هر اونس برای جلب دوباره هیجان به فضا ضروری است.

فیلیپ استریبیل استراتژیست بازار Blue Line Futures به کیتکو نیوز گفت: "طلا به بهبود خود ادامه می‌دهد. باید بیش از ۱۷۹۵.۶۰ دلار را بشکند. هفته گذشته، فروش بیش از حد انجام شد، که به بسیاری از افراد فرصت خوبی برای موقعیت در پایان سال داد. "

تمام توجهات به انتظارات تورمی بالاتر فدرال رزرو و احتمال افزایش دو نرخ در وقت در سال ۲۰۲۳ معطوف شده است. ​

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: